Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kładka się remontuje

Kładka na Wiśle to bardzo ważny element skoczowskiej sieci komunikacyjnej. Na co dzień niedoceniana, wartość zdobyła, kiedy została zamknięta. Okazało się, że zamknięcie utrudnia życie wielu mieszkańcom. Jak zapowiada wiceburmistrz Skoczowa już w przyszłym tygodniu mieszkańcy będą mogli spacerować, biec, chodzić a nawet jeździć na rowerze po kładce, jednak muszą oswoić się z myślą o gruntownym remoncie w przyszłości.

O tym, że kładkę na Wiśle w Skoczowie zamknięto pisaliśmy : "Kładka zamknieta".  Dziś już wiadomo, że od przyszłego tygodnia chodzenie po kładce nie będzie niebezpieczne. - Trwa remont kładki zamontowane są nowe podesty, w sumie wymienionych zostanie 15 płyt – mówi Piotr Rucki, zastępca burmistrza Skoczowa. Właśnie rozpoczął się ich montaż potrwa do początku przyszłego tygodnia, chyba, że w pracach przeszkodzi zła pogoda.  


To doraźny remont, wymieniamy te płyty które były w najgorszym stanie. Musimy jednak liczyć się z tym, że trzeba będzie przeprowadzić gruntowny remont – dodaje wiceburmistrz Skoczowa. Kładka ma zostać wtedy też poszerzona, tak aby w pełni sprawdzała się w użytkowaniu jako przeprawa rowerowo-piesza.

KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: