Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kiedy skoczkowie zawitają do Wisły?

Poznaliśmy propozycje na najbliższy sezon - 2020/21 - w skokach narciarskich. W kalendarzu nie mogło zabraknąć miejsca dla Wisły, która w tym roku powinna trzykrotnie gościć zawodników.

Rywalizacja na skoczni im. Adama Małysza na stałe wpisała się do kalendarza skoków narciarskich. Komisja kalendarzowa Międzynarodowej Federacji Narciarskiej zatwierdziła wstępne propozycje. Jak podaje serwis Skaczemy.pl, Wisła powinna trzykrotnie gościć skoczków w tym roku. Kiedy mamy ich się spodziewać w naszym regionie?

Przedostatni weekend sierpnia – to wstępna propozycja do zorganizowania Letniego Grand Prix na skoczni im. Adama Małysza. Konkursy miałyby się odbyć w dniach 22-23.08. Niecały miesiąc później są zaplanowane w Wiśle zawody w ramach Letniego Pucharu Kontynentalnego (12-13.09). Zwieńczeniem będzie inauguracja Pucharu Świata, która ma się odbyć pod koniec listopada – 21-22.11.

Na razie są to propozycje, więc na zatwierdzenie kalendarza musimy jeszcze poczekać. Wciąż nie wiadomo, jak w najbliższych tygodniach, miesiącach potoczy się sytuacja z koronawirusem, bo to od niej w dużej mierze będzie zależeć czy w ogóle uda się zorganizować ww. konkursy.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-04-25 12:43:19
wyśmienity cwaniaczek: mam nadzieję , że skoczkowie juz nigdy nie wznowią sezonu.. ADAM BYŁ I JEST NAJLEPSZY !!!!! i niech tak zostanie . A TE MARNE STOCHOWE NAPINACZE NIECH SIĘ ROBOTY CHWYCĄ NORMALNEJ ....
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: