Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

[Jeszcze konkurs!] De Mono na Dzień Kobiet!

Zapraszamy na specjalne dwa koncerty De Mono z okazji Dnia Kobiet podczas, których nie zabraknie największych hitów grupy De Mono! Mamy bilety dla naszych czytelników!

Koncerty De Mono odbędą się kolejno 07.03.2020r. o godz. 18:00 w Bielskim Centrum Kultury w Bielsku- Białej, a dzień później 08.03.2020r. również o godz. 18:00 w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. - 30 lat minęło, ale dziesiątki tysięcy fanów zespołu De Mono doskonale wiedzą, że to jeszcze nie koniec! Wieloletnie doświadczenie, tysiące wspólnych wspomnień i koncertów...a muzycy wciąż udowadniają, że w parze z każdym kolejnym rokiem idzie jeszcze większa doza stylu i dobrego smaku. Ostatnie miesiące to bardzo intensywny czas w działalności De Mono, niekwestionowanej gwiazdy polskiej muzyki popularnej – zmiana managementu, nowy wizerunek oraz intensywne prace nad kolejnymi projektami…Wszystko to jest doskonałym powodem, aby odwiedzić jeden z występów zespołu! Stali fani z pewnością usłyszą doskonale znane przeboje w nowych aranżacjach, a osoby, które zobaczą zespół na żywo po raz pierwszy, z pewnością docenią energię płynącą od muzyków. – zachęcają organizatorzy.

 Zespół De Mono wystąpi w następującym składzie:

  • Andrzej Krzywy – wokal
  • Piotr Kubiaczyk – gitara basowa
  • Paweł Pełczyński – saksofony, instrumenty perkusyjne
  • Paweł Dampc – instrumenty klawiszowe
  • Tomasz Banaś – gitary
  • Zdzisław Zioło – gitary
  • Marcin Korbacz – perkusja

UWAGA KONKURS

Chcielibyście wybrać się na koncert De Mono? Dla czytelników ox.pl mamy  podwójną wejściówkę na koncert w BCK w Bielsku-Białej w dniu 7.03.2020 i  podwójną wejściówkę na koncert w Cieszynie w dniu 8.03.2020.  Wejściówkę otrzymają osoby, które jako pierwsze przyślą email na adres redakcja@ox.pl  z dopiskiem: Konkurs De mono i nazwę miejscowości której dotyczy koncert. Konkurs adresowany jest wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu (email musi pochodzić z konta zarejestrowanego na portalu). Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.  

Bilety do nabycia również w kasie teatru w Cieszynie - tel. 33 857 75 90 oraz w kasie Bielskiego Centrum Kultury - tel. 33 828 16 45.

Bilety można także nabyć na poniższych stronach internetowych:

eBilet.pl
biletyna.pl
kupbilecik.pl
bileterka.com
kulturairozrywka.pl

red./mat.pras.

------------------------------------------

 

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: