Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Jarek Szeja: Jest głód ścigania....

W dniach 07-09.08.2014r. zostanie rozegrany 23 Rajd Rzeszowski. W zawodach wezmą udział bracia z Ustronia - Jarosław Szeja i Marcin Szeja, prowadzący w klasyfikacji generalnej markowego Pucharu Fiesty. Do Rajdu zgłosiło się aż 116 załóg, to w tym sezonie najlepsza frekwencja pośród rund RSMP i RPP.

Jest głód ścigania! Przyznaje się, 2 miesiące przerwy w rajdach to jakaś masakra, brakowało nam z bratem tych emocji. Z wielkim zniecierpliwieniem czekam na Rajd Rzeszowski, od którego zaczynamy nasz rajdowy „maraton” ,ale szczegóły naszego planu zdradzę w późniejszym terminie. Wiem, że jesteśmy dobrze przygotowani ponieważ długą przerwę wykorzystaliśmy w 100% i nie spoczywaliśmy na laurach. Zeszłotygodniowe testy dały nam wiele cennej wiedzy, co pozwoli nam spełnić plan założony przed sezonem 2014 - Zwycięstwo Pucharu Fiesty 2014. - mówi kierowca     Jarosław Szeja i dodaje, że lista zgłoszeń jest naprawdę ciekawa, a zacięta walka przyniesie mega dawkę adrenaliny. Dlatego czekamy na gorący doping i do zobaczenia na 23 rajdzie Rzeszowskim 2014.

W sezonie 2014 załogę Jarek & Marcin Szeja wspierają firmy: GK Forge Obróbka Plastyczna Metali, TVS, Darma, Deco-Car, OX.pl, Evo-Tech. Oficjalna strona zespołu to www.szeja.com

(red)
 

źródło: mat.pras.
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: