Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Istebna: GOK znowu otwarty

Od poniedziałku 22 czerwca ponownie otwarty jest Gminny Ośrodek Kultury w Istebnej

Zarówno GOK, Informacja turystyczna jak i Biblioteka Publiczna w Istebnej dla obsługi interesantów zostały otwarte w uzgodnieniu z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Cieszynie . Przypomnijmy, powodem zamknięcia  był odnotowany przypadek zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 u pracownika Biblioteki Publicznej (pisaliśmy: Istebna: koronawirus u pracownika biblioteki)

Co ważne, do 30 czerwca 2020 roku zamknięta pozostaje Biblioteka Publiczna w Istebnej, w związku z trwająca kwarantanną pracowników biblioteki. Dalej także nieczynna pozostaje wypożyczalnia strojów regionalnych.

Jak poinformowała p.o. dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury, Promocji, Informacji Turystycznej i Biblioteki Publicznej w Istebnej, Aneta Legierska w całej jednostce przeprowadzone zostały niezbędne działania dezynfekujące - eliminujące ewentualną obecność wirusa.

Obsługa gości w dziale informacji turystycznej i kultury, tak jak wcześniej odbywać się będzie zgodnie z reżimem sanitarnym: - 2 m dystans; - wejście tylko w maseczkach; - dezynfekcja dłoni.

- W ośrodku przyjmowani są tylko goście indywidualni. Na ten moment nie przyjmujemy grup na zwiedzanie. Jeśli jest tylko taka możliwość, prosimy Państwa o realizację wszelkich możliwych spraw drogą elektroniczną na mail: kultura@istebna.eu lub telefoniczną pod nr. 338556158 lub 338556208 – dodaje Aneta Legierska

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: