Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Interwencje straży pożarnej

W środę i czwartek (06-07.03.2019) strażacy w powiecie cieszyńskim odnotowali kilka interwencji. Należały do nich między innymi neutralizacja plamy oleju, interwencja w związku z oberwanym banerem, czy gaszenie pożaru traw.

W związku z plamą oleju strażacy interweniowali w czwartek po godzinie 13 w Goleszowie. Na ulicy Cieszyńskiej stwierdzono plamę oleju napędowego, pochodzącego z zaparkowanego niedaleko samochodu osobowego. Plama została zneutralizowana przy zatasowaniu sorbentu.

Kolejna interwencja to zdarzenie z Cieszyna z ulicy Bielskiej – na miejscu stwierdzono oberwany baner na budynku. Uszkodzona część została zdemontowana, pozostała zaś przymocowana przy zastosowaniu linek, dostarczonych przez właściciela – wyjaśnił st. Kpt. Michał Pokrzywa, Rzecznik Prasowy PSP w Cieszynie.

Do pożaru trawy doszło w nocy ze środy na czwartek w Bażanowicach. Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 4:31. Na ulicy Potoczki stwierdzono pożar trawy. Po podaniu wody i ścięciu palącego się pnia zagrożenie zostało zażegnane.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: