Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wygraj bilety na koncert Macieja Maleńczuka!

Już 16. marca o godzinie 19:00 w cieszyńskim teatrze im. Adama Mickiewicza zagra Maciej Maleńczuk wraz z sekcją rytmiczną. Co trzeba zrobić, aby wygrać u nas bilety na koncert?

Maleńczuk + "Rhythm Section” to recital, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań artysty uzupełniony sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych, jak i późniejszych dokonań Maćka, którymi zyskał olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu, no po prostu Maleńczuk w czystej postaci - zapewniają organizatorzy koncertu.

Będzie można usłyszeć m.in. tak znane utwory jak "Ostatnia Nocka", "Tango Libido", "Sługi za szlugi", "Synu" czy "Dawna Dziewczyno".

Konkurs

Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na koncert. Zdobędą je pierwsze dwie osoby, które na adres redakcja@ox.pl wyślą maila, który:

  • będzie zatytułowany "Maleńczuk Cieszyn"
  • w treści zawarte będzie imię i nazwisko oraz numer telefonu osoby zgłaszającej się

Życzymy powodzenia!

Bilety

Tym, którym zabraknie szczęścia, proponujemy zakup biletów na koncert. Można je nabyć zarówno stacjonarnie (w kasie teatru w Cieszynie - w razie pytań można dzwonić pod nr tel. 33 857 75 90), jak i online na portalach kupbilecik.pl oraz biletyna.pl.

Ponadto, Maciej Maleńczuk wystąpi także w Bielsku-Białej. Bielski koncert artysty odbędzie się 17. marca o godzinie 19:00 w Bielskim Centrum Kultury. Bilety na to wydarzenie dostępne są w kasie BCK (tel. 33 828 16 45) oraz na podanych wyżej stronach internetowych.

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: