Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Interwencje strażaków w powiecie

W Piątek (02.10.2020) Strażacy z powiatu cieszyńskiego działali m.in. w związku z kilkoma zdarzeniami drogowymi i innymi miejscowymi zagrożeniami.

Do pierwszego z opisywanych zdarzeń doszło o 9:51 w Cieszynie na ulicy Bielskiej. Doszło tam do kolizji – jeden samochód osobowy najechał na tył drugiego. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i usunęli skutki stłuczki.

O 9:59 ratownicy interweniowali w Mnichu na ulicy Spacerowej, gdzie zgodnie ze zgłoszeniem znajdowało się pochylone drzewo. Strażacy usunęli zagrożenie.

O 10:01 strażacy udali się Brennej na ulicę Zimna Woda, gdzie zgłoszono iskrzenie na słupie energetycznym. Na miejsce zadysponowano pogotowie energetyczne.

Kolejna interwencja miała miejsce w Wiślicy na ulicy Katowickiej – doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z barierkami. Jedna osoba poszkodowana została przebadana przez Zespół Ratownictwa Medycznego, jednak nie było potrzeby przewiezienia jej do szpitala. Ratownicy na miejscu zneutralizowali wycieki i uprzątnęli jezdnię – wyjaśnił st. kpt. Michał Pokrzywa, Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP.

O 11:51 strażacy pojawili się w Pogwizdowie na ulicy Cieszyńskiej. Na miejscu na pomoc czekał kot, który nie był w stanie samodzielnie zejść z drzewa. Ratownicy przy użyciu drabiny bezpiecznie sprowadzili zwierzę na ziemię.

O 12:23 ratownicy pojawili się w Wiśle, gdzie usunęli powalone drzewo.

Ostatnia z interwencji miała miejsce o 13:14 w Chybiu na ulicy Bielskiej. Strażacy zostali wezwani do uprzątnięcia jezdni po kolizji. 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: