Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Interwencje strażaków w powiecie

We wtorek (12.03.2019) strażacy z powiatu cieszyńskiego interweniowali kilkukrotnie. Pierwsze ze zdarzeń dotyczyło usunięcia złamanej gałęzi, zwisającej nad drogą. Następnie dwa razy wpłynęło wezwanie dotyczące kolizji samochodów osobowych. Na szczęście w żadnym ze zdarzeń nikt nie ucierpiał.

Pierwsze wezwanie wpłynęło o godzinie 10:27 i pochodziło z Wisły z ulicy 1 Maja. Na miejscu potwierdzono, że konar zwisał nad jezdnią na wysokości około 5 metrów. Na miejsce został zadysponowany samochód-drabina. Konar i jego pozostałości zostały usunięte.

Drugie wezwanie pochodziło z Cieszyna. O godzinie 12:11 strażacy zostali zadysponowani na ulicę Katowicką w Cieszynie, gdzie miało miejsce zderzenie dwóch samochodów osobowych – zdarzenie to najechanie na tył. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że jedna osoba znajduje się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego, nie było jednak potrzeby przewiezienia jej do szpitala. Działania polegały na odłączeniu akumulatorów, neutralizacji wycieków, kierowaniu ruchem i posprzątaniu jezdni – wyjaśnił st. Kpt. Michał Pokrzywa, Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP.

Kolejna kolizja miała miejsce w Skoczowie, zgłoszenie pochodzi z godziny 13:40. Na ulicy Ciężarowej zderzyły się 2 samochody osobowe, którymi łącznie podróżowały trzy osoby. Na miejscu znajdowała się już policja i zespół ratownictwa medycznego, żadna z osób uczestniczących w zdarzeniu nie wymagała hospitalizacji. Również w tym przypadku odłączono instalację elektryczną, zneutralizowano wycieki i uprzątnięto jezdnię.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: