Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Intensywne dni LUCE

Sporo rozegranych spotkań oraz trening z reprezentantką Polski. Młodzi hokeiści KS LUCE Cieszyn mają za sobą intensywne dni.

W czwartek (13.02), zawodnicy w kat. Żak Młodszy, zmierzyli siły z Kojotkami Naprzód Janów. Rywale okazali się skuteczniejsi, ale tylko dwoma trafieniami. Musimy także zaznaczyć, iż w bramce cieszyńskiej ekipy pojawił się debiutant - Dariusz Zieliński. Zawodnicy LUCE, w następnym dniu, trenowali z reprezentantką Polski, Wiktorią Sikorską, która regularnie występuje w kadrze do lat 18.

Wiktoria jest doskonałym przykładem, że dziewczyny również mogą trenować hokej. Dziękujemy jej za cenne wskazówki podczas treningu i zapraszamy ponowie - czytamy w oświadczeniu klubu. Wczoraj (w niedzielę) przyszli adepci wybrali się do Oświęcimia, gdzie wzięli udział w turnieju Minihokeja. Zawodnicy LUCE zaprezentowali się z dobrej strony, pokonując Polonię Bytom oraz Zagłębie Sosnowiec bez straty bramki.

Cały czas prowadzimy także nabór dla nowych zawodników. W ostatnim czasie, po zajęciach w ramach akcji zima w mieście przybyło 15 nowych członków klubu. Ty możesz być następny! - zapraszają na treningi działacze klubu.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-02-18 08:24:07
wyśmienity cwaniaczek: od czego ten skrót....?!!!! LUCE ? Lodowe Używanie Ciepłych Embrionów ???
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: