Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Gwiazdy Staromiejskiej Wiosny

W piątek o godzinie 17:00 ruszyła tegoroczna edycja Staromiejskiej Wiosny w Strumieniu. Wielkie imprezowanie rozpoczęło się od Dnia Dziecka podczas którego nie zabrakło wielu atrakcji dla najmłodszych. Impreza przez trzy dni 5-7 czerwca odbywa się na strumieńskim rynku.

Dziś (sobota. 06.06.2015) punktualnie o godzinie 16:00 odbędzie się oficjalne Otwarcie Staromiejskiej Wiosny 2015. Później wystąpi Chór Mieszany Towarzystwa Śpiewaczego LUTNIA im. Jana Orszulika w Strumieniu, będzie spektakl dla dzieci a po nim na deskach zagości znany i lubiany Kabaret Łowcy. B Gwiazdą wieczoru będzie Zbigniew Wodecki z zespołem. Oczywiście to nie wszystkie atrakcje tego dnia   - szczegóły  na plakatach

W niedzielę   7 czerwca 2015 imprezowanie rozpocznie się od godz.  16.00  pokazem młodych tancerzy i bębniarzy z emgok-u i świetlic środowiskowych. Po nich na scenie pojawi się grupa Ustronsky, Makabunda (polskie szlagiery okresu międzywojennego)  a na deser, nie kto inny jak Gooral grający ethno elektro. Staromiejską wiosnę zakończy występ zespołu Volare Band grającego przeboje Gipsy Kings

Nie zabraknie też imprez towarzyszących, dmuchanych zjeżdżalni, euro bungee, gastronomi oraz wielu innych niespodzianek!

- Serdecznie wszystkich zapraszam na święto gminy Strumień. Nasz program przygotowywany jest z myślą o wszystkich uczestnikach imprezy.Znajdzie sie coś dla najmłodszych, młodzieży i dojrzałej publiczności. Pogodę mamy zamówioną, więc zapraszam do Strumienia na Staromiejską Wiosnę - mówi Anna Grugierek, burmistrz Strumienia.

(red)

Zbigniew Wodecki:

 

Ustronsky:

Gooral

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: