Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Groźna stłuczka w Zebrzydowicach

W niedzielę (17.03.2019) w Zebrzydowicach na ulicy Słowackiego doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Kolizja dwóch samochodów osobowych zakończyła się przewiezieniem do szpitala uczestników zdarzenia, a jeden z samochodów prawie zsunął się do przepływającej tam Piotrówki.

Do zdarzenia doszło w Zebrzydowicach na ulicy Słowackiego około godziny 10. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, którymi łącznie podróżowały trzy osoby. Na skutek zderzenia jeden z pojazdów pozostał na drodze, drugi wbił się w metalowe barierki, na mostku nad rzeką Piotrówką – na miejscu udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Po przybyciu na miejsce zespołu ratownictwa medycznego osoby te zostały przewiezione do szpitala – wyjaśnia st. Kpt. Michał Pokrzywa, Rzecznik Prasowy cieszyńskiej PSP.

Strażacy odłączyli akumulatory i instalację gazową w pojazdach – zabezpieczono jeden z pojazdów przed osunięciem się do rzeki przy użyciu wyciągarki samochodowej – informował Pokrzywa. Następnie droga została uprzątnięta a wycieki płynów zneutralizowane.

Na miejscu pracowało łącznie 4 zastępy strażaków – jeden z OSP Zebrzydowice, jeden z JRG w Cieszynie i dwa z JRG w Jastrzębiu. Zadysponowano również dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policję.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: