Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Gofry jak marzenie

25 maja 2012r. w godzinach 13.00-17.00 na cieszyńskim Rynku, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Cieszynie, organizuje kolejną imprezę o charakterze plenerowym pod hasłem ''GOFRY JAK MARZENIE''.

W tym dniu uczniowie  Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego zapraszają do skosztowania pysznych gofrów z musem jabłkowym, bitą śmietaną i posypką czekoladową.

Głównym celem akcji jest promowanie aktywności społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnością intelektualną. Chcemy także, by społeczeństwo – dzięki kolejnym przedsięwzięciom proponowanym przez ośrodek – dostrzegało potrzeby niepełnosprawnych, ich pragnienia, talenty i pasje, by doceniało ich obecność w naszym życiu, bo przecież osoby z niepełnosprawnością intelektualną zasługują na szacunek i godne miejsce wśród nas.
 d nas.
 
Dochód z akcji będzie  przeznaczony  na budowę Centrum Kształcenia i Wymiany Doświadczeń EKOZOFIA Niepełnosprawnych w Bażanowicach.
 
Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje o imprezach odbywających się w Cieszynie zapisz się na newsletter na www.cieszyn.pl

Promocja UM Cieszyn

źródło: UMC
dodał: UMC

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: