Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Gessler pomogła w Górkach?

Czy Magda Gessler pomogła restauracji z Górek Wielkich? Dziś (28.09.2023) emisja nowego odcinka „Kuchennych Rewolucji” w regionie.

Przyjeżdżała na Śląsk Cieszyński nieraz, by ratować podupadające restauracje. Była w Jasienicy, Cieszynie, Brennej, Ustroniu, Wiśle… Zachwyciły ją poleśniki [Pisaliśmy: Gessler zachwycona poleśnikami ], a w Wiśle porwał ją do tańca Apoloniusz Tajner [Jak Tajner z Gessler tańczył ]. Jak będzie wyglądała wizyta Magdy Gessler tym razem w Górkach Wielkich, gdzie znana restauratorka przyjechała z „Kuchennymi Rewolucjami”? Dowiemy się już wieczór – w TVN emitowany jest premierowo odcinek z Górek Wielkich – 28.09.2023, godz. 21:35.

Opis odcinka 4 serii 27 wg producenta:

Górki Wielkie – Dziupla u Wuja Górki Wielkie to wieś położona na Śląsku Cieszyńskim, niedaleko Bielska-Białej. Przy ruchliwej drodze góralską „Dziuplą u Wuja” zawiaduje tutaj czwórka właścicieli. Po ośmiu latach w skromnym lokalu, właściciele postanowili się przenieść do znacznie większej karczmy. Chociaż przestronność kusi, to wiąże się z ogromnymi kosztami, które stawiają pod znakiem zapytania przyszłość miejsca. Gdzie nie tylko brak gości, ale też wieloletnie nierozwiązane konflikty powodują, że właściciele tracą zapał do prowadzenia restauracji. Michał, mimo wszystko, wierzy i marzy o tym, że uda mu się stworzyć dobrze prosperującą restaurację. Jego optymizm jest kontrastem dla coraz cięższych myśli Iwony, która widzi, jak jego marzenie zbliża się do końca. Trudna sytuacja doprowadziła do tego, że stracili już wszystkie oszczędności, a perspektywa przetrwania kolejnej zimy wydaje się nierealna. Koszty ogrzewania przewyższają dochody, a liczba gości nie daje nadziei na poprawę. W tym gwarze rodzinnych napięć, góralskich melodii i emocjonalnych rollercoasterów, pojawia się pytanie: czy Magda Gessler, znana z ratowania trudnych przypadków, znajdzie rozwiązanie dla „Dziupli u Wuja”?

 

 

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-09-28 11:46:59
ktoś: Ciepała garcami?
2023-09-28 14:33:57
: Targana furią niezadowolenia, zamiast rzucać talerzami i garnkami powinna wyrywać sobie garściami doczepki lokowanych włosów w kolorze blond. Widok Pani Magdy wychodzącej z lokalu z połową włosia dawał by widzowi jasny i zrozumiały sygnał, iż inspekcja lokalu mocno zirytowała naczelną Kucharkę RP.
2023-09-28 16:00:59
1234567890: Czasem mam chęć otworzyć restaurację, wezwać Magdzie ,a jak by mi zaczęła ciepać garcami to bym jej skoczył do tych kudeł i tak wytarmosił,że gotowania miała by dość na ruskie roku;)))
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: