Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Fotoradar zarejestrował 163 kierujących

W miniony czwartek 8 września w Skoczowie na ul. Cieszyńskiej fotoradar zarejestrował 163 kierujących, którzy nie dostosowali się do administracyjnego ograniczenie prędkości - informuje Straż Miejska w Skoczowie. 

Interwencje Straży Miejskiej w Skoczowie – 8 września:

-W centrum miasta pouczono 4 kierujących za nie przestrzeganie przepisów dotyczących prawidłowego zatrzymania i postoju pojazdów.

-Podjęto interwencje wobec obywatelki Rumunii, która żebrała w sposób oszukańczy w rejonie przejścia podziemnego w okolicach ul. Bielskiej w Skoczowie. Kobieta po wylegitymowaniu opuściła teren Skoczowa.

-Na dworcu PKS wylegitymowano i pouczono 1 osobę za palenie papierosów w miejscu zabronionym (ustawa o ochronie zdrowia przed następstwami używania wyrobów tytoniowych).

-Przeprowadzono kontrolę miejsc nielegalnego wyrzucania odpadów w Kiczycach w rejonie wału przeciwpowodziowego rzeki Wisły oraz na Placu Stary Targ w Skoczowie. W Kiczycach przeszukano dwa worki z odpadami w których nie znaleziono żadnych dokumentów wskazujących na źródło pochodzenia śmieci. Na Placu Stary Targ w worku ze śmieciami ujawniono dokumenty wskazujące możliwego sprawcę czynu. W/w osoba zostanie ukarana mandatem karnym.

-Na ul. Bielskiej wylegitymowano i pouczono dwóch pieszych, którzy przechodzili przez przejście w czasie, gdy obowiązywało ich czerwone światło na sygnalizatorze.

-Ukarano mandatami karnymi 33 kierujących za przekroczenie dopuszczalnej prędkości na obszarze zabudowanym na terenie miasta Skoczowa.

Podsumowanie minionego dnia: 33 osoby ukarane, 5 osób pouczonych i 36 wylegitymowanych.

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: