Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Echa naszej blogosfery

Marcin Ślęk, członek zarządu powiatu, 23 października obchodził swoje urodziny. Gdyby o wyborze nowego starosty decydowała ilość składanych życzeń urodzinowych na facebookowym profilu, radny z Zebrzydowic miałby to stanowisko w kieszeni.

***

Posłanka Aleksandra Trybuś (PO) po wyborach stała się zdecydowanie mniej aktywna na facebooku. Po wyborach podziękowała tylko za składane jej gratulacje. Tym, którzy liczyli na publikacje zdjęć z pierwszej wizyty nowej posłanki w sejmie możemy (oczywiście nieoficjalnie) zdradzić, że zdjęć niestety nie będzie.

***

Witold Dzierżawski, radny powiatu (PiS), na swoim blogu ostatnio pisze o kulturze osobistej. Najciekawsze jednak jest podsumowanie ostatniej sesji rady powiatu: „Oklaskami opozycji przyjęte zostało przedstawienie przez wicestarostę Jerzego Pilcha sprawozdanie z prac Zarządu Powiatu i realizacji podjętych uchwał. Poczuliśmy się, pierwszy raz potraktowani podmiotowo, w tej kadencji. Myślę, że pan Pilch mógłby zostać wybrany starostą również głosami opozycji, bo przecież własnego kandydata nie wystawimy. Mam nadzieję na poprawę relacji między koalicją a opozycją”. Pocałunek śmierci?

***

Tadeusz Kopeć (PO) konsekwentnie podkreśla na swoim facebooku, że w młodości był DJ-em. To nasz mocny faworyt ewentualnego specjalnego odcinka programu „Jaka to melodia?” z udziałem parlamentarzystów. Szczególnie od czasu, kiedy Krzysztof Cugowski postanowił w 2007 roku nie ubiegać się ponownie o mandat senatora. Z senatorem Kopciem konkurować może chyba tylko Grzegorz Schetyna, najbardziej znany fan U2 wśród polskich parlamentarzystów i najbardziej znany polski parlamentarzysta wśród fanów U2.

***

Profil Czesława Gluzy byłego starosty i obecnie posła PO, winni odwiedzać też Ci, którzy gustują w starych mądrościach. Poseł pisze: „Sukces ma wielu ojców, porażka - z reguły - jest sierotą”. Obok kilka gorących dyskusji, między innymi o Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Cieszynie i Szpitalu Śląskim. Czesław Gluza spotkał się z zarzutami, że przed rokiem okłamał wyborców kandydując w wyborach samorządowych (po zwycięstwie w wyborach parlamentarnych Czesław Gluza musiał zrzec się mandatu radnego).

***

Do grona użytkowników facebooka właśnie dołączył Stanisław Kubicius, przewodniczący Rady Powiatu Cieszyńskiego. I tak o to zostałem piątym znajomym pana przewodniczącego na facebooku. Obok: Jacka Urody, Danuty Kłody, Rafała Foltyna i … Marcina Ślęka. Panie Stanisławie życzymy wytrwałości w prowadzeniu swojego profilu, niech pan wreszcie coś napisze.

Łukasz Grzesiczak

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: