Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Uważajmy na objazdy przy cmentarzach - zmiana organizacji ruchu

Policyjna akcja ''Znicz'' trwa od ubiegłego piątku. Im bliżej Święta Wszystkich Świętych na drogach wokół cmentarzy powinno przybywać patroli.
Wokół wszystkich cmentarzy będą służby ruchu drogowego. Policja, Straż Miejska będą czuwały, aby bezpiecznie piesi mogli dojść do nekropolii. Jak już informowaliśmy, Policja przygotowała w niektórych miejscowościach objazdy na drogach dojazdowych.
W Cieszynie w dzień Wszystkich Świętych jeden pas ulicy Katowickiej przy cmentarzu zamieni się w parking. Jeden kierunek obowiązywać będzie także na ulicy 3 Maja w Strumieniu.
 
Najpoważniejszy objazd dotyczyć będzie Skoczowa i cmentarza przy ulicy Cieszyńskiej. Tutaj wzorem lat ubiegłych, ten odcinek drogi będzie jednokierunkowy – informuje Ireneusz Korzonek. Jednak wszystko jest uzależnione, czy dzisiaj (poniedziałek) prace w centrum miasta na ulicy Mickiewicza zostaną ukończone.
 
 
Mówił aspirant sztabowy Ireneusz Korzonek zastępca naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego cieszyńskiej Policji. Policja przypomina, aby parkując nie utrudniać życia innym. Każdy chce pozostawić samochód najbliżej jak się tylko da.
Pamiętajmy jednak, że jeśli będzie on tamował ruch, możemy po powrocie z cmentarza samochodu już nie odnaleźć w miejscu gdzie go pozostawiliśmy.
 
 
Szczegółowe mapy objazdów w miejscowościach Śląska Cieszyńskiego znajdziecie pod tym linkiem
 
 
Jan Bacza
 
Zobacz też:
źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: