Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dziś umarłem na ulicy - singiel

Pierwszy, oficjalny singiel Redakcji trafił do stacji radiowych. Utwór o tytule "Dziś umarłem na ulicy" promuje pierwszy album Redakcji, który ukaże się w lutym 2011 roku nakładem renomowanego, niezależnego wydawnictwa Jimmy Jazz Records - wytwórni znanej m.in. z albumów Komet czy Analogsów.

Redakcja to nowy zespół Darka Duszy, legendarnej postaci polskiej muzyki punkowej i niezależnej. Artysty znanego z takich formacji jak Śmierć Kliniczna, Absurd czy DiM, od lat współpracującego z Irkiem Dudkiem. Autora tekstów takich piosenek Shakin` Dudi jak "Au sza la la la" czy "Och, Ziuta", czy też Dźemu ("Malowany ptak", "Zapal świeczkę").
- Muzyka Redakcji to żywiołowa mieszanka punk rocka, rock`n`rolla i garażowych brzmień z lat sześćdziesiątych. Muzycy nie boją się momentami sięgać też po elementy reggae czy nawet klasycznego rocka – mówi Darek Dusza. Teksty Darka, w interpretacji Adama Antosiewicza, jak zwykle celnie opisują naszą, czasem smutną rzeczywistość. Zespół gra energetyczne i żywiołowe koncerty, w trakcie których można też usłyszeć legendarne utwory Śmierci Klinicznej i Absurdu.

Więcej o zespole:
www.myspace.com/redakcja 

Zobacz skrót koncertu w skoczowskim Kinoteatrze:

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: