Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dziś II tura wyborów

Dziś (30.11) II tura wyborów samorządowych 2014. W Powiecie Cieszyńskim o fotel wójtów i burmistrzów walczą dalej kandydaci z sześciu gmin. Lokalne wyborcze zostały otwarte o godzinie 7.00. Głosować można do 21.00.

II tura wyborów samorządowych w Powiecie Cieszyńskim odbędzie się w sześciu gminach: Cieszynie, Skoczowie, Chybiu, Hażlachu, Goleszowie i Istebnej.

W Cieszynie o fotel burmistrza walczą: Mieczysław Szczurek i Ryszard Macura. W Skoczowie mieszkańcy mogą wybierać pomiędzy Piotrem Ruckim, a Mirosławem Sitko. W Chybiu o głosy wyborców walczą Elżbieta Dubiańska-Przemyk i Janusz Żydek. W Goleszowie do drugiej tury dostał się Krzysztof Glajcar i Zbigniew Wacławik. W Istebnej zmierzy się Henryk Gazurek i Danuta Konarzewska. W Gminie Hażlach głos można oddać na Grażynę Krehut lub Grzegorza Sikorskiego.

Na swoich kandydatów głosujemy tradycyjnie poprzez postawienie znaku X w kratce obok nazwiska danego kandydata. Inny znak, brak znaku, bądź oddanie głosu na więcej niż jednego kandydata oznacza, iż głos jest nieważny. Szczegóły dotyczące głosowania znajdziemy na stronie Państwowej Komisji Wyborczej.

 

MSZ

źródło: ox
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: