Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dopalacze w rękach policji

3 lata grożą 44-letniemu mężczyźnie u którego policjanci znaleźli 80 gramów dopalaczy. Cześć niedozwolonych środków miał przy sobie, a resztę ukrywał w hotelowym pokoju.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego cieszyńskiej komendy zajmujący się na co dzień zwalczaniem narkotykowego procederu, w wyniku pracy operacyjnej dotarli do mężczyzny, który przebywał na terenie powiatu cieszyńskiego.

Kryminalni z  Cieszyna dzięki pracy operacyjnej  zatrzymali 44-latka bez stałego miejsca zamieszkania w Polsce  - Mężczyzna został zatrzymany w Kończycach Wielkich. Kierowca renaulta wyraźnie był zaniepokojony nieoczekiwaną policyjną kontrolą. W trakcie kontroli nie potrafił opanować zdenerwowania, co sprawiło, że przyznał się, iż posiada przy sobie kilka gramów dopalaczy. 44-latek został zatrzymany, a stróże prawa pojechali sprawdzić jego mieszkanie. W trakcie przeszukania wynajmowanego przez niego pokoju policjanci znaleźli schowane w łóżku blisko 80 gramów nowej substancji psychoaktywnej, z której można sporządzić ponad 250 działek dilerskich relacjonuje st. aspirant Krzysztof Pawlik, rzecznik pasowy cieszyńskiej policji.

Zatrzymany mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Przedstawiono mu zarzuty za które  grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.  - Prokurator wydał wobec podejrzanego nakaz informowania o zmianie miejsce pobytu, zakaz opuszczania terenu powiatu oraz zdecydował o oddaniu podejrzanego pod dozór policyjny – dodaje Pawlik.

Red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-03-13 15:08:00
1234567890: No znowu jednej k... mniej na dzielni.
2023-03-13 16:01:38
etykk2: Dawać mu to do skutku żeby stał się biorca i zobaczyć ile wytrzyma
2023-03-13 16:09:47
koszor: Szkoda. Można przecież normalnie pracować i żyć bez poczucia, że prowadzę kogoś do grobu.
2023-03-13 18:55:31
Marx.: "dopalacze w rękach policji"... matko boska, po tym co z granatnikiem ich komendant zrobił ?natychmiast im odebrać!
2023-03-13 19:02:03
Marx.: a tak na poważnie, państwo ciężkie miliardy zarabia na handlu jednym z najbardziej szkodliwych narkotyków, i jest ok bo to państwo zarabia? nie jest ok, narkotyk to narkotyk, a ci co tu psy wieszają na dilerach i ich klientach prawdopodobnie nieraz do nieprzytomności się upili, i niejednego kumpla czy sąsiada zabitego przez alkohol pochowali, ale mózgi wódą przeżarte nie pozwalają im zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi - 1234, etyk, koszor: to do was i o was, no chyba że oświadczycie że jesteście abstynentami
2023-03-13 20:25:29
Oko: 200 000 odeszło przez ostatnie dwa lata i to nie przez wódę.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: