Dolański Gróm 2017

Przyszłoroczny maj będzie datą kolejnego festiwalu Dolański Gróm. Ósma edycja najwiekszej imprezy na Zaolziu odbędzie się w Parku B. Němcowej w Karwinie.

Już wiemy, że oprócz obiecujących polskich zespołów SIQ i AKURAT zobaczymy na scenie formację z Zaolzia AMPLI FIRE z obiecującym wokalistą Przemkiem Orszulikiem, jako czeska gwiazda wystąpi popularny zaspół WOHNOUT a główną gwiazdą Dolańskiego Grómu 2017 będzie legendarna formacja DŻEM. Organizatorzy obiecali, że na swoich stronach internetowych www.grom.cz oraz na profilach imprezy na facebooku oraz twitterze.

Dolański Gróm 2017 będzie w klimacie festynu rodzinnego, opartego na spotkaniach znajomych przy dobrej muzyce.

Bilety na Dolański Gróm 2017 mozna zakupić na www.ticketportal.cz

Impreza jest pod patronatem portalu OX.PL

źródło: mat.pras./ox.pl
dodał: MB

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-12-27 14:07:22
kwantan: Bardzo fajna sprawa . A ja mam pytanie do administratorów portalu jak i forum . <br />Co ma oznaczać takim komunikat i dlaczego od dobrych kilku dni nie mogę się tam zalogować ?<br /><br />Podejrzenie oszustwa!<br /><br />Strona forum.ox.pl została zgłoszona jako przypadek oszustwa i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.<br /><br />Witryny tego typu próbują wyłudzić dane prywatne, takie jak hasła, numery telefonów i kart kredytowych lub nakłonić do instalacji niebezpiecznego oprogramowania.<br /><br />Wprowadzanie jakichkolwiek informacji osobistych na tej stronie może skutkować kradzieżą tożsamości lub inną malwersacją.<br />
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją