Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dolański Gróm 2017

Przyszłoroczny maj będzie datą kolejnego festiwalu Dolański Gróm. Ósma edycja najwiekszej imprezy na Zaolziu odbędzie się w Parku B. Němcowej w Karwinie.

Już wiemy, że oprócz obiecujących polskich zespołów SIQ i AKURAT zobaczymy na scenie formację z Zaolzia AMPLI FIRE z obiecującym wokalistą Przemkiem Orszulikiem, jako czeska gwiazda wystąpi popularny zaspół WOHNOUT a główną gwiazdą Dolańskiego Grómu 2017 będzie legendarna formacja DŻEM. Organizatorzy obiecali, że na swoich stronach internetowych www.grom.cz oraz na profilach imprezy na facebooku oraz twitterze.

Dolański Gróm 2017 będzie w klimacie festynu rodzinnego, opartego na spotkaniach znajomych przy dobrej muzyce.

Bilety na Dolański Gróm 2017 mozna zakupić na www.ticketportal.cz

Impreza jest pod patronatem portalu OX.PL

źródło: mat.pras./ox.pl
dodał: MB

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-12-27 14:07:22
kwantan: Bardzo fajna sprawa . A ja mam pytanie do administratorów portalu jak i forum . <br />Co ma oznaczać takim komunikat i dlaczego od dobrych kilku dni nie mogę się tam zalogować ?<br /><br />Podejrzenie oszustwa!<br /><br />Strona forum.ox.pl została zgłoszona jako przypadek oszustwa i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.<br /><br />Witryny tego typu próbują wyłudzić dane prywatne, takie jak hasła, numery telefonów i kart kredytowych lub nakłonić do instalacji niebezpiecznego oprogramowania.<br /><br />Wprowadzanie jakichkolwiek informacji osobistych na tej stronie może skutkować kradzieżą tożsamości lub inną malwersacją.<br />
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: