Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dedoles wspiera społeczność LGBT+ za pomocą swojej tęczowej kolekcji

Czy wiesz, że czerwiec jest miesiącem społeczności DUMY LGBT+? Czerwiec należy do wszystkich tych, którzy wciąż mierzą się z dyskryminacją, nienawiścią lub strachem z powodu ich orientacji seksualnej lub tożsamości płciowej.

To żadna nowość, że marka Dedoles nieustannie wspiera różnorodność we wszystkich aspektach naszego społeczeństwa. Tegoroczna tęczowa kolekcja kładzie nacisk na kolory nie tylko w modzie, ale również w społeczeństwie. Według nas jest naprawdę imponująca!

Bądź sobą i błyszcz

Mówi się, że miłość i moda nie znają granic. Porzuć wszystkie uprzedzenia i noś to, w czym czujesz się naprawdę sobą. Mogą to być na przykład kolory tęczy! Włóżmy kolorowe skarpetki i uczcijmy różnorodność i integrację wszystkich ludzi.

Kolory świata

Projektanci Dedoles jasno wyrazili przekonanie, że świat i żyjący na nim ludzie nie podlegają prostemu szufladkowaniu typu czarny lub biały. Świat jest tęczowy i pełny wyjątkowych ludzi. Dlatego w kolekcji Rainbow znalazły się wszystkie kolory tęczy – fioletowy, indygo, niebieski, zielony, żółty, pomarańczowy i romantyczny czerwony.

Wyjątkowe kroje i kształty

Cała koncepcja marki Dedoles opiera się na oryginalnych krojach, kształtach i typach odzieży. Ale to nie wszystko! Wszystkie kolekcje tej zabawnej marki są odpowiednie dla ludzi o różnej budowie ciała – wysportowanej, szczupłej i puszystej. Każdy znajdzie coś, co przypadnie mu do gustu.

Do wyboru są różne kroje fig, bokserek i staników. Rozjaśnij swoją letnią garderobę za pomocą oryginalnych produktów z ostatniej letniej kolekcji, takich jak stroje kąpielowe, ręczniki plażowe, klapki i japonki plażowe, kapelusze oraz modne sukienki koszulowe. A co na zimne lub deszczowe dni? Sięgnij po wyjątkowe skarpetki, rajstopy nylonowe lub ciepłe kapcie. Możliwości są nieskończone! A jeśli to jeszcze za mało, dobierz opaski na oczy do spania z zabawnymi wzorami lub bransoletki przyjaźni dla siebie i drugiej osoby.

 

Noś tęczowe kolory!

O wyjątkowości tej kolekcji decyduje zabawna kombinacja kolorów i motywów. Romantyczne serca, neutralne prążki, eleganckie groszki i mityczne jednorożce. Jeśli chodzi o motywy, w Dedoles znajdziesz praktycznie wszystko, co możesz sobie wyobrazić.

Wolisz minimalistyczny i mniej krzykliwy styl? Nie ma problemu! Projektanci Dedoles umieją wyrazić piękno w prosty sposób i z łatwością spełnią Twoje oczekiwania. Miłośnicy prostych i wygodnych produktów ucieszą się z kolekcji Basic & Bold.

Pamiętaj, że z każdym zakupem możesz wesprzeć inicjatywę dobroczynną. Dzięki programowi Drobne od Dedoles firma przekazała środki na posadzenie prawie 80 000 drzew, wsparcie UNICEF-u w walce z niedożywieniem dzieci oraz pomoc WHO w walce z pandemią COVID-19. Idea promowania ludzkiej różnorodności dotyczy nie tylko społeczności LGBT+, ale również innych dyskryminowanych grup społecznych. Na przykład coroczne Wyzwanie Skarpetkowe wspiera społeczną integrację ludzi z zespołem Downa.

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: