Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jedno zakażenie w powiecie

Dwadzieścia sześć osób w województwie śląskim, w tym jedna z powiatu cieszyńskiego, zaraziło się wirusem SARS-CoV-2 - informuje Ministerstwo Zdrowia.

Resort podaje też, że w naszym regionie wykonano 240 testów diagnostycznych, a na kwarantannie przebywają 143 osoby.

W całym kraju wykryto 165 przypadków zakażeń. Z powodu COVID-19 zmarło 35 osób.Katowicki urząd wojewódzki podaje z kolei, że na śląskich oddziałach covidowych dostępnych jest 1375 łóżek, z czego 1255 jest wolnych.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

27
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-06-23 17:42:40
koszor: Poczytajcie artykuł z Interii:" Juliane von der Ohe nie potrzebuje karty płatniczej ani kluczy do mieszkania. Wystarczy mały ruch ręką. Twierdzi, że mikroczip wszczepiony w nadgarstek ułatwia jej życie codzienne." Kolejna "teoria" spiskowa doczekała się realizacji i wypełniają się słowa św. Jana Apokalipsy o znaku na ręce lub na czole.
2021-06-23 17:47:42
koszor: Panie Tatka - na chleb panu brakuje, że umieszcza pan na OX-ie artykuły promujące LGBT? Czy może doszedł pan już do momentu, gdzie nic się nie liczy, byleby kasa się zgadzała?
2021-06-23 18:43:30
miriam11: Dziwne ,wystarczy że jedna osoba wyjedzie na wywczas i jako cisza.
2021-06-23 19:05:49
czesiohill: koszor: zaś cie boli brzuch? Czy chcesz, czy nie, osoby LGBT były, są i będą. Chowanie głowy w piasek i poszczekiwanie niczego nie zmieni. Jedynie napyto złej krwi.
2021-06-23 19:17:47
: koszorku, jestem pełen uznania, dobrze piszesz i coraz lepiej, tak trzymać - brakuje tylko zwyczajowego u ciebie podkreślenia, że jesteś katolikiem itp, każda metoda jest dobra by Bestię pognębić :D
2021-06-23 21:13:28
Gigi13: Czesiohill z całym szacunkiem pierdzielisz glupoty... Zawsze był homoseksualizm i normalny człowiek o tym wiedział i akceptował natomiast osoby lgbt to szczyt głupoty taka osoba musi wymachiwać flagą czuć ciągła niechęć do osób hetero wrzeszczeć i piszczeć że on musi mieć lepiej bo jest 'inny' można tak wałkować o tej ich teorii wiele i nic normalnego to nie jest.
2021-06-23 22:34:41
: gigusiu z całym szacunkiem ale pierdzielisz glut-poty... zawsze był, jest i będzie homoseksualizm to prawda, ale akurat w Polsce tych NIEnormalnych co tego faktu nie rozumieją i nie akceptują jest dość sporo, podtrzymuje tę menażerie w jej zwyczajnie głupich, prymitywnych i agresywnie homofobicznych poglądach dzisiejsza władza PiS i kler katolicki z biskupami na czele - stąd marsze i flagi, także jako element walki o pełne prawa dla LGBT bo do akceptacji do uznania praw daleka droga, gigusiu - przykro to stwierdzać, ale niestety Polska pod rządami PiS i episkopatu w stosunku do osób LGBT zachowuje się mniej więcej tak jak jeszcze 100 czy 200 lat temu wiele państw w stosunku do kobiet czy kolorowych, to jest tej ekipy doniosły wkład w historię hańby narodu polskiego
2021-06-23 23:38:12
: "Co najmniej 153 pracowników szpitala w Houston - w tym pielęgniarki i inny personel medyczny - zostało zwolnionych lub samodzielnie zrezygnowało z pracy. Powód? Nie chcieli zaszczepić się przeciwko COVID-19." Houston Methodist Hospital to jedna z pierwszych sieci szpitali w USA, które nakazały pracownikom zaszczepienie się przeciwko COVID-19 jako warunek konieczny do powrotu do pracy. najwyraźniej metodyści amerykańscy z Houston to chrześcijanie wypełniający nauczanie ewangelii - przy nich koszor cały ten twój twój "k a t o l i c y z m" to raczej barbarzyński k a n i b a l i z m
2021-06-23 23:49:19
politykier: ...mniej więcej tak jak jeszcze 100 czy 200 lat temu wiele państw w stosunku do kobiet czy kolorowych... Martin Luther King działał w latach 60. XX w. i do dziś USA jako państwo, nie uporały się z poruszaną przez niego sprawą.
2021-06-23 23:51:15
politykier: Chrześcijanie już niegdyś byli oskarżani o kanibalizm, żeby ktoś odwoływał się do tyrańskich wzorców?
2021-06-24 05:00:23
Gigi13: Patryku ja nie przeczę że osoby homo są jakieś gorsze są takie jak Ty czy ja... Ale takie ich marsze i jakieś dodatkowe prawa myślisz że to ich uleczy i pomoże... Wątpię! Po za tym uważam że homo homowi nie równy bo jeden jest wporzo i sobie po prostu żyje a drugi czuje się męczennikiem który wszędzie widzi problemy... Po za tym ten temat to mydlenie oczu żeby ludzie gadali o tym a nie o innych istotniejszych sprawach... Widać to choćby na wyznawcach blm... Idiotyzm w najczystszej postaci.
2021-06-24 05:26:15
Vito: Problem z homoseksualizmem w Polsce jest taki ze media podkrecaja tylko tematy skrajnie prawicowe lub skrajnie lewicowe, a nic z pomiędzy. A tak po prawdzie 90% spoleczenstwa jest tym pomiedzy, tym co mają wyrabane czy ktoś jest homo czy hetero. Ważne jest żeby jatrzyc. Ciekawe że tematyka lgbt wychodzi na powietrze tylko przy rządach prawicowych. Przecież platforma nie zrobiła nic w tym temacie przez 8lat a nie było protestów. Ba, nawet jej politycy w wywiadach mówią otwarcie że PO nie wprowadzi małżeństw ani związków partnerskich. Tylko Rafalek z wawy coś pobakiwal że jest z nimi bo szukał elektoratu.
2021-06-24 10:16:33
: Vito - ty się dziwisz, że temat dyskryminacji osób LGBT wychodzi "tylko przez rządach prawicowych"??... rozumiem, że chodzi ci o rządy PiS, choć to nie żadna prawica tylko w czystej postaci bolszewizm, więc ci podam jak krowie do żłobu - bo tylko rządy PiS pod dyktando sfrustrowanego geja Kaczyńskiego prowadzą brutalną propagandową nagonkę na osoby LGBT, nagonkę mającą skłócić i podzielić społeczeństwo, to jest stały fragment gry Kaczyńskiego stosowany nie pierwszy raz, w tym przypadku ofiarami maja być środowiska LGBT - dziś "prawicowy" a de facto naziolski minister edukacji (!!!) w rządzi PiS Czarnek o tej mniejszości mówi tak: "Czy to są osoby normalne?" - koniec cytatu, koniec z tobą dyskusji, bo jeśli takich prostych faktów nie potrafisz kojarzyć to znaczy, że albo nie chcesz, albo żeś niespełna rozumu
2021-06-24 10:22:34
: gigi - twój post to żywy dowód na skuteczność PiS-owskiej i biskupiej nagonki i propagandy anty-LGBT, piszesz bzdury o "dodatkowych prawach" i o "leczeniu" - tu chodzi o prawa podstawowe i takie same jak dla heteryków i binarnych, a "leczenia nawet nie warto komentować
2021-06-24 10:36:14
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Beka z takiego saletry z jego wywodów. Osoby lgbt w większości same są nietolerancyjne i antyreligijne a nieraz nawet anty w stosunku do innych osób lgbt. Przykładem są np geje dyskryminujący trans. Ci ludzie najczęściej mają problem sami z sobą, z samoakceptacja a nie z nietolerancja innych
2021-06-24 11:05:35
Vito: Patryku możesz powiedzieć jakich praw podstawowych nie mają geje??? Może nie wolno im jeść!? Albo wychodzić z domu!? Pytam na poważnie. Bo lewactwo tak zakrecilo tym tematem że już sami się w tym pogubiliscie.
2021-06-24 15:19:07
politykier: Prawa Podstawowe to pojęcie regulowane, definiowane, traktowane są rozszerzająco i mogą mieć bardzo szerokie rozumienie. Ze strony pewnych władających w UE środowisk politycznych są traktowane instrumentalnie, jako narzędzie walki politycznej.
2021-06-24 15:41:44
politykier: Sposobem na prowadzenie polityki, dla konkretnego rodzaju środowisk jest odwołanie do "Nierozwiązywalnego Konfliktu". Dawniej ten upatrywano w kategoriach ekonomicznych (pracodawca kapitalista — pracujący robotnik), jak pokazał czas, było to błędne założenie. Dorabiający się robotnicy, zwłaszcza robotnicy kwalifikowani, przechodzili na stronę swych rzekomych ekonomicznych wrogów i z pogardą odnosili się wobec swych dotychczasowych towarzyszy. W związku z tym, wraz ze wprowadzeniem postulatów socjalnych i odcięciem od potrzeb docelowego elektoratu, nastąpił kryzys partii lewicowych. Znaczenie zyskały środowiska skrajnie lewicowe, które ów "Nierozwiązywalny Konflikt" przeniosły z pozycji ekonomicznych na grunt KULTUROWY. Obecnie antagonizowani są kulturowi mężczyźni — kulturowe kobiety albo binarni — niebinarni. Wyzwolenie upatrywane jest w: odrzuceniu kulturowych schematów (w sporej mierze narzuconych przez chrześcijaństwo), emancypacji każdego rodzaju ekspresji intymnej, oderwaniu od sztywnego rozumienia małżeństwa/rodziny, rozróżnianiu płci na biologiczną i kulturową, które mogą być płynne. Pokonanie zjawiska płciowości wg pewnych środowisk stanowi kolejny etap w walce o wyzwolenie ludzkości i nie prowadzi do przechodzenia docelowego elektoratu na stronę ideowego wroga, jak było w przypadku odnoszenia się do antagonizmu o charakterze ekonomicznym.
2021-06-24 15:48:38
politykier: Wg założenia Tolerancji Represywnej to mniejszości stanowią społeczności rewolucyjne, postępowe i skłonne do zmian, kosztem biernej większości, o skłonnościach zachowawczych. Postęp uwarunkowany jest zatem promowaniem mniejszości i dyskryminacją większości i w imię postępu i dekonstrukcji zastanej rzeczywistości, ukuto pojęcie Tolerancji Represywnej, uznawanej za esencję tradycyjnie rozumianej tolerancji.
2021-06-24 15:55:35
politykier: Aby prowadzić przynajmniej polemikę z przeciwnikiem ideowym, należy poznać jego principia i pojąć jego schemat działania. Inaczej wymiana zdać prowadzi do emocji, które należy eliminować z życia publicznego. Celem każdego zorganizowanego środowiska o charakterze politycznym jest zdobycie i utrzymanie władzy. Ideologia jest narzędziem to umożliwiającym, służy identyfikacji i dążący do władzy niekoniecznie zawsze podzielają poglądy, które przedstawiają jako swoje. Jest to powszechnie widoczne wśród wielu polityków.
2021-06-24 23:33:45
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Śmieszny jest ten wrzask saletrowarych, patrykopodobnych że homoseksualistom w Polsce odmawia się jakichś praw. Jak spytasz jakich to wyduka że, no dzieci mieć nie mogą. To próbujcie aż do skutku, kto wam zabrania?
2021-06-25 05:08:02
Gigi13: 'Binarnych' hehe uwielbiam takie pierdoły :) won z Pisem i won z Po!!!!!
2021-06-25 08:27:02
: vitusiu jeślibyś poważnie pytał o prawa osób LGBT to zamiast nie pisać idiotyzmy o lewactwie wstukałbyś w googla temat i bez problemy miałbyś sprawę wyłożoną w detalach, na przykład tak jak tu: ===> pl.wikipedia.org/wiki/Sytuacja_prawna_i_spo%C5%82eczna_os%C3%B3b_LGBT_w_Polsce#Prawo_i_praktyka
2021-06-25 08:28:33
: ale po twoich wcześniejszych postach sądząc jesteś klasycznym trójwsiokiem-homofobem i stąd te twoje głupie wstawki
2021-06-25 08:30:11
: barani łeb do przeżuwania siana, wyżej wiadra nie podskoczysz :D
2021-06-25 23:43:42
Gigi13: Mądry to Ty widzę jesteś tylko na pysku... kolejny męczennik lgbt... Do piachu z takimi!
2021-06-25 23:50:15
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Sam się wykończy swoją zawiścią, wieko już za nim chodzi. Jaki stary taki gupi
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: