Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dębowiec: zasłabł w kościele

W niedzielę (03.03.2019) strażacy pojawili się w Dębowcu przy ulicy cieszyńskiej. Mężczyzna, który był w kościele stracił przytomność. Został wyprowadzony na zewnątrz przez rodzinę, która poinformowała odpowiednie służby.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (03.03.2019) w Dębowcu na ulicy Cieszyńskiej. W tamtejszym kościele, podczas niedzielnej mszy zasłabł mężczyzna. Rodzina wyprowadziła go na zewnątrz, gdzie odzyskał przytomność. Na miejscu jako pierwsi pojawili się strażacy – działania ratowników na miejscu polegały na monitorowaniu saturacji i prowadzeniu tlenoterapii biernej. Po pojawieniu się na miejscu pogotowia ratunkowego mężczyzna został przekazany pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego - wyjaśnił st. Kpt. Michał Pokrzywa, Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-03-04 17:09:37
krzysztof.mm: z kolei w Katowicach zasłabł J. Chełstowski, PiS-owski marszałek, po tym, jak jego własna centrala partyjna obcięła dotację budżetową dla województwa śląskiego na oświatę o 39 milionów zł, czyli o 20% - no takie są, proszę Państwa, prawdziwe źródła finansowania kampanii wyborczej bolszewików - no cóż, już jak kupowali kałużę było wiadomo, że to szubrawcy
2019-03-04 23:12:55
jasper: Nie rozumiem dlaczego cenzor skasowal moj link - http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24514513,ministerstwo-zdrowia-nie-bedzie-juz-wysylalo-zaproszen-na-cytologie.html#opinions. To tez powod, ze ktos moze zemdlec. Jeszcze jedna informacja // - http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24516733,lublin-nie-ma-pieniedzy-na-refundowane-leki-dla-chorych-na.html#opinions. - dla chorych na raka pluc. Ciekawe jaka bedzie nastepna grupa, dla ktorej nie bedzie pieniedzy na leczenie ?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: