Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ustroń: pożar szafy w mieszkaniu

W niedzielę (03.03.2019) w Ustroniu doszło do pożaru szafy w budynku mieszkalnym. Jedna osoba – mieszkaniec, który usiłował samodzielnie zgasić ogień, trafił do szpitala. Po przybyciu na miejsce straży pożarnej sytuacja została szybko opanowana.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (03.03.2019) w Ustroniu na ulicy Furmańskiej. Zgłoszenie dotyczące pożaru szafy wpłynęło o godzinie 14:13. Na miejscu strażacy zastali płonącą szafę w pokoju dziennym na pierwszym piętrze trzykondygnacyjnego budynku. Jedna osoba usiłowała samodzielnie zgasić ogień, inne wyszły na zewnątrz – po przybyciu na miejsce odłączono media i ugaszono pożar. Nadpalone elementy wyniesiono i przelano wodą. Udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu. Po przyjeździe na miejsce zespołu ratownictwa medycznego przewieziono go do szpitala. Pomieszczenia w budynku oddymiono i sprawdzono pod kątem obecności tlenku węgla. Nie stwierdzono zagrożenia – wyjaśnił st. Kpt. Michał Pokrzywa, Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-03-05 08:18:11
tomi71: ...ale, czy to taka ważna informacja dla całego Śląska Cieszyńskiego? Obok artykuł o człowieku, który zasłabł w kościele. Jak nie ma o czym pisać, to proponuję nic nie pisać, bo to żal patrzeć jak się nasz OX stacza.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: