Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Debata przedwyborcza kandydatów na burmistrza Cieszyna (3)

W piątek (05.10) w Kamienicy Konczakowskich odbyła się debata przedwyborcza kandydatów na burmistrza Cieszyna. W debacie wzięli udział wszyscy kandydaci – Ryszard Macura, Gabriela Staszkiewicz, Krzysztof Herok, Joanna Wowrzeczka oraz Czesław Gluza.

Spotkanie, ktore zorganizowała fundacja Lokalsi, rozpoczęło się od prezentacji kandydatów. W drugiej części debaty przyszedł czas na pytania. Moderator zadał pięć pytań (transport publiczny, smog, turystyka, sport, organizacje stowarzyszenia fundacje ) kandydaci odpowiadali w kolejności poprzedzonej losowaniem. W ostatniej części spotkania to publiczność zadawała pytania.

Debatę podzieliliśmy na kilka odcinków. Zapraszamy do obejrzenia rundy II,w której to publiczność zadaje pytania.

Zobacz wstęp oraz rundę I - Przejdź>>>
Zobacz wstęp oraz rundę II - Przejdź>>>

  • Debata przedwyborcza w Cieszynie 2018 - Pytanie live #1
  • Debata przedwyborcza w Cieszynie 2018 - Pytanie live #2
 
Debata przedwyborcza w Cieszynie 2018   - Pytanie live #3
  • Debata przedwyborcza w Cieszynie 2018 - Pytanie live #4 
 

 

  • Debata przedwyborcza w Cieszynie 2018 -  Pytanie live #5
Debata przedwyborcza w Cieszynie 2018  Pytanie live #6 
 
  • Debata przedwyborcza w Cieszynie 2018 - cz13 - Pytanie live #7
 
  • Debata przedwyborcza w Cieszynie 2018 - Pytanie live #8 
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-10-07 23:56:21
tom lem: Rozbawił mnie do łez dwu-kadencyjny przewodniczący komisji rewizyjnej startujący z ramienia KWW Krzysztof Herok na stanowisko Burmistrza Miasta Cieszyna twierdzeniem – „ właścicielem spółki miejskiej ZGK w Cieszynie jest burmistrz miasta”. NIE panie kandydacie, właścicielem spółki miejskiej ZGK w Cieszynie jest miasto czyli jego mieszkańcy - nie burmistrz, który został wynajęty do zarządzania majątkiem przez mieszkańców a pan jako przewodniczący komisji rewizyjnej podjął się kontroli w gminie. Jako kandydat na burmistrza po zajmowaniu przez osiem lat w komisji rewizyjnej RM stanowiska przewodniczącego nie przyswoił pan tej wiedzy? To jest poważny feler u kandydata brak przyswajania podstawowej wiedzy samorządowej.
2018-10-08 06:16:46
bronek91: Spora część pytań pokrywa się z treściami wcześniej poruszanymi również przez bronka. Dziwne, iż kandydaci te sprawy dostrzegają dopiero w trakcie prowadzenia kampanii. Ciekawe z tym ta pomroczność jasna jest związana? Z tak nazwanej rundy III muszę przyznać, iż moim zdaniem najlepiej wypadła Pani Joanna Wowrzeczka. Ewidentnie było widać brak sztucznych "zachowań aktorskich", przejęcie się problemami a czasem nawet się zapominała, iż nie przemawia w świetlicy krytyki.
2018-10-08 06:25:50
bronek91: tom lem: Dobry polityk, a do tych niewątpliwie należy zaliczyć swego czasu związanego z PO Pana Czesława Gluzę, charakteryzuje się umiejętnością przewidywania przyszłych zdarzeń. W czasie tego spotkania nie rozbawiło mnie nic bardziej niż proroctwo Pana Gluzy w odniesieniu do formującej się w Cieszynie SIŁY. Co do słusznie zauważonej z Twojej strony kwestii startującego z ramienia KWW Krzysztof Herok… Cieszmy się, iż w odniesieniu do mieszkańców nie użył jeszcze terminu „klienci”. Wielu cieszyńskich miejskich i powiatowych polityków ma takie ciągoty….
2018-10-08 08:17:23
hanbes: No kuźwa, gdzie jest moje pytanie do Burmistrza ?! Pod II częścią debaty zamieściłem komentarz dotyczący projekcji a właściwie jego braku filmu "Kler" w Cieszynie. Dlaczego do bielskiego Heliosa ludzie walą drzwiami i oknami a w naszym Piaście CISZA ? Byłem i zobaczyłem, film - klasa. Czyżby w Cieszynie była inkwizycja a może czarne lobby pedofilskie ma wpływ na "miłościwie nam panującego" szafarza z Mnisztwa..?
2018-10-08 11:13:50
patmart1: Nie rozumiem o co chodzi z tymi tirami wjeżdżającymi do Cieszyna. Cieszyniacy! mieszkacie w mieście, to normalne, że jeżdżą tiry. Przecież muszą jeździć i dowozić towar do lokalnych sklepów. Robicie z tego aferę, jak by to był największy problem w mieście. Tiry na tory? Boże co za ciemnogród. Jak słyszę te pojękiwania starszych osób to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Co do konkursu w COK Dom Narodowy wszyscy wiemy jak to się skończyło. Pani Monkiewicz zdobyła tytuł sama głosując na siebie. Oglądam te debaty i dochodzę do takiego wniosku - kandydaci mocno zestresowani, zero REALNYCH pomysłów na rozwój naszego miasta, typowa kiełbasa przedwyborcza. Szkoda wielka szkoda. W tym mieście jeszcze długo nic nie zmieni się na lepsze :(
2018-10-08 16:28:04
leon60: patmart1. Nie rozumiesz bo niebyłeś na żadnym spotkaniu mieszkańców ul. Katowickiej w sprawie "TIR"-ów. Nikt nie neguje dojazdu do lokalnych sklepów. Chodzi o tranzyt,a to zasadnicza różnica.
2018-10-08 17:25:00
mako: Hanbes. No kuźwa. Jak byś łaskawie wykręcił numer do kina, to byś wiedział, że "Kler" będzie w drugiej połowie pażdziernika.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: