Czereśniowa wyłączona

Uwaga kierowcy! 11 sierpnia wyłączono z ruchu ulicą Czereśniową w Zaborzu. Na miejscu jest tymczasowa organizacja ruchu.

Droga została wyłączona w związku z realizacją zadania pn. „Remont drogi powiatowej 2639 S Zaborze – Pierściec (ul. Czereśniowa w Zaborzu) na odcinku ok. 1km.

Objazd zaprojektowano dla dwóch kierunków – objazd Zaborze oraz objazd Pierściec.

Objazd Zaborze został poprowadzony (kolejno): z Zaborza od strony południowej zamknięcia przez Pierściec, Skoczów, Kiczyce, Ochaby wielkie, Podbiór do Zaborza (strona północna).

Objazd Pierściec został poprowadzony (kolejno): z Zaborza od strony północnej zamknięcia przez Podbiór, Ochaby Wielkie, Kiczyce, Skoczów do Pierśćca.

Planowany termin przywrócenia ruchu: koniec sierpnia 2017r. Dokładna data uzależniona będzie od rzeczywistego postępu robót.
- Za zaistniałe utrudnienia w ruchu przepraszamy, jednocześnie prosimy mieszkańców oraz lokalnych przedsiębiorców - użytkowników drogi powiatowej 2639 S - ul. Czereśniowa w Zaborzu o stosowanie się do objazdów i informacji przekazywanych bezpośrednio przez przedstawiciela Wykonawcy robót – podaje Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie.

Objazd 1
Objazd 2

Kierowcy w Chybiu powinni uważać również na objazdy przy ul. Wyzwolenia – trwa tam remont przepustu drogowego – Pisaliśmy: Uwaga na utrudnienia w Chybiu.

 

Czytaj również:

Miliony na drogi

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją