Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zbierz rodzinę i jedź!

To będzie osiemnasty Rodzinny Rajd Rowerowy. W tym roku szczególny, bo wpisujący się w obchody 550- lecia wsi Drogomyśl. Start rajdu w sobotę 26 sierpnia.

Ostatni weekend sierpnia w Drogomyślu upłynie pod znakiem sportu. Okrągły jubileusz, który w tym roku obchodzi sołectwo Drogomyśl sprawia, że wszystkie imprezy organizowane w tej miejscowości zaznaczają 550. rocznicę jego powstania. Za niespełna trzy tygodnie, osiemnasty już raz, na zielone trasy Strumienia i Chybia wyjadą kolarze. Co roku chętnych do udziału w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym nie brakuje.

- Jedziemy w stronę zalewu, na Frelichów, Zarzecze. W połowie trasy przy OSP na Zarzeczu ‘U Moryca’ będzie odpoczynek ale i zawody rodzinne. Później wracamy do Drogomyśla - mówi Maria Gębusia, prezes Stowarzyszenia Eko Drogomyśl.

Wpisowe wynosi 15 zł a zapisy przyjmowane są do 18 sierpnia w kwiaciarni p. Bożeny Rudol w Drogomyślu w godzinach 9-13. Zapisy będą przyjmowane także 16, 17 i 18 sierpnia w godzinach 16-19 w drogomyskiej sołtysówce przy ul. Pocztowej 3.

Rowerzyści wyruszą w sobotę 26 sierpnia o godzinie 11 z boiska LKS ‘Błyskawica’ w Drogomyślu. Powrót w to samo miejsce planowany jest po godzinie szesnastej. Później wspólne ogniska, podsumowanie rajdu i piknik rodzinny.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: