Coraz bliżej ODI SED AMO!

Nie wiele zostało do premiery 4. edycji wydarzeń artystycznych ODI SED AMO. 24 marca br. w Siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej (Stary Targ 4) odbędzie się niezwykłe widowisko charytatywne na rzecz Stasia Dominiaka, któremu w grudniu wykryto ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć piosenki znane z filmów i musicali. Na scenie pojawią się Anna Bugajska, Martyna Broda, Izabela Kozieł, Paulina Patora, Dariusz Jesionowski, Adrian Wiśniewski oraz Mateusz Zawada.

Bilety w Cenie 20 zł do nabycia w Cieszyńskim Centrum Informacji (ratusz)! Podczas tej edycji w organizację zaangażowali się: Justyna Marciniec, Sara Kusy, Karolina Małysz-Tulec i Mateusz Zawada.  Koncerty będą nie jeden a dwa!  - W związku z tym, że sala pomieści tylko 100 widzów postanowiliśmy zorganizować 2 koncerty. Pierwszy o 16:00, drugi o 19:00 - mówi  Sara Kusy

Widowisko nie miałoby prawa bytu, gdyby nie wspaniali muzycy, którzy postanowili  pomóc. - Magdalena Podeszwa zajmuję się aranżacją utworów, które zagra podczas premiery na pianinie. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, iż jest to czasochłonne zajęcie, aby zaaranżować tyle utworów, za uśmiech i słowo “dziękuję”. Na scenie zobaczymy także Bartosza Rakowskiego, który grając na skrzypcach będzie muzycznie towarzyszył Magdzie” -  informuje Mateusz Zawada 

W tym roku spektakl wyreżyseruje Adrian Wiśniewski - aktor, reżyser, solista Studia Accantus, który wspiera  inicjatywę już jakiś czas, a podczas tego widowiska będzie można go również usłyszeć na premierze.  - Starsze pokolenie często mówi; ta dzisiejsza młodzież… jako negatywne określenie naszych działań. My pragniemy udowodnić, że młodzież da rade i stajemy w ich obronie udowadniając już po raz 4, że można!  - dodaje Justyna Marciniec.

(red/mat.pras.)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją