Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Coraz bliżej ODI SED AMO!

Nie wiele zostało do premiery 4. edycji wydarzeń artystycznych ODI SED AMO. 24 marca br. w Siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej (Stary Targ 4) odbędzie się niezwykłe widowisko charytatywne na rzecz Stasia Dominiaka, któremu w grudniu wykryto ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć piosenki znane z filmów i musicali. Na scenie pojawią się Anna Bugajska, Martyna Broda, Izabela Kozieł, Paulina Patora, Dariusz Jesionowski, Adrian Wiśniewski oraz Mateusz Zawada.

Bilety w Cenie 20 zł do nabycia w Cieszyńskim Centrum Informacji (ratusz)! Podczas tej edycji w organizację zaangażowali się: Justyna Marciniec, Sara Kusy, Karolina Małysz-Tulec i Mateusz Zawada.  Koncerty będą nie jeden a dwa!  - W związku z tym, że sala pomieści tylko 100 widzów postanowiliśmy zorganizować 2 koncerty. Pierwszy o 16:00, drugi o 19:00 - mówi  Sara Kusy

Widowisko nie miałoby prawa bytu, gdyby nie wspaniali muzycy, którzy postanowili  pomóc. - Magdalena Podeszwa zajmuję się aranżacją utworów, które zagra podczas premiery na pianinie. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, iż jest to czasochłonne zajęcie, aby zaaranżować tyle utworów, za uśmiech i słowo “dziękuję”. Na scenie zobaczymy także Bartosza Rakowskiego, który grając na skrzypcach będzie muzycznie towarzyszył Magdzie” -  informuje Mateusz Zawada 

W tym roku spektakl wyreżyseruje Adrian Wiśniewski - aktor, reżyser, solista Studia Accantus, który wspiera  inicjatywę już jakiś czas, a podczas tego widowiska będzie można go również usłyszeć na premierze.  - Starsze pokolenie często mówi; ta dzisiejsza młodzież… jako negatywne określenie naszych działań. My pragniemy udowodnić, że młodzież da rade i stajemy w ich obronie udowadniając już po raz 4, że można!  - dodaje Justyna Marciniec.

(red/mat.pras.)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: