Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Chybie: przelew do przedszkola

Aktualnie płatności gotówką stają się coraz rzadszą praktyką. W erze wirtualnego pieniądza przelewem można zapłacić za zakupy, raty kredytu, czy też uregulować należności w urzędzie skarbowym. Od lutego przelewem można również płacić za przedszkola na terenie gminy Chybie.

- Informujemy, iż we wszystkich przedszkolach publicznych z terenu gminy Chybie wprowadzona została możliwość regulowania płatności za pobyt dziecka w przedszkolu na rachunek bankowy placówki – można przeczytać w oficjalnym komunikacie, który pojawił się w połowie lutego na stronie internetowej gminy Chybie.

Rodzice, którzy są zainteresowani taką formą płatności, przed dokonaniem płatności powinni zgłosić się do sekretariatu odpowiedniego przedszkola, w celu podpisania aneksu do zawartej umowy dotyczącej świadczenia usług przedszkolnych i uzyskania szczegółowych informacji, dotyczących sposobu dokonywania opłat.

Udogodnienie dla rodziców jest dostępne we wszystkich publicznych przedszkolach, znajdujących się na terenie gminy Chybie. Możliwość opłat drogą elektroniczną jest więc możliwe w trzech placówkach – w Przedszkolu Publicznym w Chybiu (ul. Bielska 33), Przedszkolu Publicznym w Mnichu (ul. Kopernika 19) oraz Przedszkolu Publicznym w Zaborzu (ul. Miarki 7). Każda z placówek posiada indywidualny numer konta, na który rodzice będą mogli dokonywać przelewów, numery te są dostępne w oficjalnym komunikacie, dostępnym na stronie internetowej gminy Chybie.

Wszystkie informacje są również dostępne w sekretariatach odpowiednich placówek przedszkolnych, które zostały objęte przez elektroniczne płatności, w godzinach ich działania.

(red/mat.pras.)

źródło: ox.pl
dodał: JS

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: