Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyńskie: 8 zarażony koronawirusem

W Powiecie Cieszyńskim potwierdzono kolejne zarażenie koronawirusem.

Informację w poniedziałek, 23.03. przekazała Sylwia Pieczonka ze Starostwa Powiatowego w Cieszynie. Obecnie w nadzorze epidemiologicznym znajduje się 435 osób, zaś w kwarantannie domowej 179. Ósma zarażona osoba pochodzi z Ustronia

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-03-23 12:54:22
lolina1987: jak to jest, że raz podajecie skąd jest osoba zarażona a innym razem nie można?? oczywiście dla nas lepiej kiedy jest taka informacja podana.
2020-03-23 13:19:59
rafkok: Irytujący jest fakt braku pełnej informacji (dezinformacji) o nowych chorych. Padła informacja, że jest ósma zarażona, dlaczego nie podano informacji: 1. czy jest przypadek z puli osób objętych kwarantanną, 2. czy jest to osoba "normalnie" żyjąca w społeczeństwie. Dzięki takiej informacji można lepiej działać i żyć?
2020-03-23 17:10:00
altacet: A ile wykonano testów w powiecie cieszyńskim?
2020-03-23 17:33:25
kurtis: W Warzszawie podają imie i nazwisko żeby w razie kontaktu można było przejść na kwarantanne ,, nie wiem ja jakbym zachorował momentalnie poinformował bym znajomych , przecież 1,5 nie ma objawów
2020-03-23 20:36:20
czesiohill: kurtis: czyś człowieku upadł na głowę? Przecież te osoby, które z chorym miały kontakt chciały by testów, a te są tylko dla wybranych, a nie dla pospólstwa. Mało tego. Cieszyński Sanepid musiał by się sprężyć i przeanalizować potencjalną konieczność kwarantanny. Mało tego. Policja musiała by te osoby sprawdzać. Mało tego. Ci na kwarantannie chcieli by czasami coś jeść i być może trzeba by było dla nich zorganizować dostawę. Mało Ci tego? Pani Pieczonka znajdzie argumenty w RODO, które nie pozwolą nawet na podanie miejscowości, z której był chory. Mam wrażenie, że RODO jest znakomitym wytrychem, żeby nie musieć odpowiedzialnie pracować.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: