Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyńska debata wyborcza

We wtorek (12 października) naprzeciw siebie staną kandydaci do urzędu burmistrza Cieszyna. Jeszcze tylko 6 dni do cieszyńskiej debaty wyborczej.

Włodzimierz Cybulski, Kazimierz Kawulok, Olgierd Lizoń, Adam Swakoń oraz Mieczysław Szczurek spotkają się we wtorek (12 października) o godzinie 18:00 w cieszyńskiej siedzibie „Krytyki Politycznej” na Moście Przyjaźni. Wezmą udział w debacie kandydatów na urząd burmistrza Cieszyna.

Poprosiliśmy Was o przesłanie pytań, które koniecznie trzeba zadać kandydatom. Zbieramy je od poniedziałku.„Kalafiorrr” pyta, kiedy burmistrz dostrzeże potrzeby najmłodszych i w centrum miasta powstanie plac zabaw? „Bobo.la” pyta o pomysł na rozwiązanie paraliżu komunikacyjnego w centrum. „Klajso” zainteresowany jest wykształceniem kandydatów na urząd burmistrza. - Co pokończyli i czy się im to przyda do zarządzania miastem? – pisze w naszych komentarzach.

Czytaj wszystkie proponowane pytania


O co powinniśmy zapytać kandydatów na burmistrza podczas otwartej dla publiczności debaty? Swoje propozycje piszcie w komentarzach pod tą wiadomością lub na lukasz.grzesiczak@ox.pl.

Spotkanie, które organizuje „Krytyka Polityczna”, odbędzie się w ramach akcji „Masz Głos - Masz Wybór”. Partnerem debaty jest portal OX.pl. Fragmenty debaty przeczytacie na OX.pl.


(łg)

Zaprosiliśmy wszystkich kandydatów, którzy oficjalnie zadeklarowali swoją chęć walki o cieszyński Ratusz. Jeśli myślisz, by kandydować – pisz na lukasz.grzesiczak@ox.pl.

źródło: Ox.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: