Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn: zmiany tras autobusów i nieczynny przystanek

Po niedawnym zakończeniu remontu ulicy Katowickiej na odcinku na wysokości m.in. SP 6 w Cieszynie przyszła kolej na kolejną inwestycję na jednej z głównych arterii miasta. Informowaliśmy o planowanym na 12 sierpnia rozpoczęciu robót drogowych na ul. Katowickiej w Cieszynie, na wysokości kościoła pw. Św. Elżbiety. Prace drogowców spowodują zmiany w rozkładzie autobusów.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie poinformował o zmianie w kursowaniu autobusów — Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie sp. z o.o. uprzejmie informuje, że w związku z remontem ul. Katowickiej i czasowym zamknięciem ul. Moniuszki, czasowo wystąpią utrudnienia w kursowaniu autobusów na os. Liburnia – ostrzegają przedstawiciele przewoźnika miejskiego.

Jak jednak konkretnie będzie wyglądał nowy rozkład? Godziny odjazdów i przyjazdów autobusów się nie zmienią, zmienią się jednak przystanki, a trasa zostanie nieco zmodyfikowana:

Linie 21, 40 – będą kursować ulicą Filasiewicza i Bucewicza, w związku z czym zmieni się kolejność obsługi przystanków autobusowych z Szymanowskiego, Moniuszki Cmentarz, Moniuszki Żłobek na Moniuszki Cmentarz, Moniuszki Żłobek, Szymanowskiego.

Linie 5, 41 – będą kursować ulicą Filasiewicza i Bucewicza, w związku z czym będą omijać przystanek Szymanowskiego. ZGK prosi o korzystanie z przystanku Bucewicza.

O planowanych pracach na ul. Katowickiej pisaliśmy tutaj.

 

JŚ/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: