Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kolejne remonty dróg w Cieszynie (Katowicka i Rolna)

Wczoraj (6 sierpnia 2019) rozpoczął się remont ulicy Rolnej w Cieszynie. To jednak nie koniec inwestycji drogowych w nadolziańskim grodzie. Początkiem przyszłego tygodnia (12 sierpnia 2019) mają rozpocząć się prace na ulicy Katowickiej w Cieszynie, na wysokości kościoła św. Elżbiety. Przypominamy, że trwa również remont ulicy Frysztackiej, na wysokości muru podporowego. W związku z trwającymi działaniami kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Remont ulicy Rolnej w Cieszynie już się rozpoczął. Zgodnie z informacjami, przekazanymi przez Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie, prace są kontynuacją działań z 2018 roku. Tym razem ułożona zostanie nawierzchnia bitumiczna na jezdni z mieszanki mineralno – asfaltowej, na odcinku około 88 metrów.

Kolejną ważną inwestycją, jest zaplanowany na początek przyszłego tygodnia (12 sierpnia 2019) remont ulicy Katowickiej. Prace będą prowadzone na odcinku od skrzyżowania z ulicą Liburnia i Stawową, do skrzyżowania z ulicą Moniuszki. Tam działania będą polegały na frezowaniu istniejącej nawierzchni i ułożeniu nowej nawierzchni bitumicznej. W trakcie prac na drodze pojawią się znaki pionowe, które będą informowały o aktualnych ograniczeniach i utrudnieniach — Za utrudnienia i ograniczenia spowodowane prowadzonymi robotami drogowymi przepraszamy. Miejski Zarząd Dróg liczy na zrozumienie i wyrozumiałość kierowców oraz użytkowników ruchu w czasie realizowanych robót –  pisze, licząc na zrozumienie, w komunikacie MZD.

Jednocześnie przypominamy, że wciąż wyłączony jest odcinek ulicy Frysztackiej, na którym prowadzone są prace remontowe. Aktualnie brak informacji o ewentualnych wyłączeniach z ruchu ulicy Rolnej i Katowickiej w okresie prac, jednak z pewnością kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-08-07 21:32:20
doler: No tak pseudo remont na Frysztackiej trwa dalej...i mysle ze droga wytrzyma po remoncie z rok. Nie wiem czy widzieliście jak nowy asfalt byl kladziony na wyschnietym blocie wymieszanym z klincem. Pierw ja rozkopali polozyli nowa kanalizacje i bez zrobiena podbudowy z klinca na tym blocie położyli nowy asfalt....to obstawiamy ile nowa droga wytrzyma ?
2019-08-07 23:00:00
ciotka matylda: @doler Do wyborów na pewno wytrzyma!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: