Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn zaprasza do Ustronia

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Cieszynie rozpoczyna zajęcia szkółki narciarstwa biegowego. To nowość w Cieszynie. Chętni zaraz jednak zapytają - gdzie odbędą się zajęcia? Już odpowiadamy. Nie w Cieszynie a... w Ustroniu.
Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego od wielu lat dba o swoje trasy. Znajdują się one wydłuż bulwarów nad Wisłą. Na brak śniegu od kilkunastu dni narzekać nie można, dlatego też bez problemu można pobiegać na nartach. Do uczestnictwa w takich właśnie zajęciach zachęca cieszyński Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Organizujemy po raz pierwszy coś takiego, dlatego te pierwsze zajęcia odbędą się w Ustroniu na tamtejszych trasach – mówi Joanna Ciuk manager sportu z cieszyńskiego MOSIRu. Ale jak zaraz dodaje, już są plany utworzenia w mieście swoich tras.
 
Zajęcia prowadzone będą dla osób w każdym wieku. Ośrodek przygotował także komplety butów, nart i kijków. Mogą być problemy z rozmiarem, dlatego jeśli ktoś posiada własny sprzęt prosimy go zabrać – dodaje Ciuk.
 
 
 
Zajęcia, dodajmy bezpłatne, odbędą się w sobotę. Wyjazd sprzed cieszyńskiego ośrodka sportu zaplanowano na 10.30. Organizatorzy proszą zainteresowanych wyjazdem o kontakt do piątku drogą mailową na adres biuro@mosir-cieszyn.pl Proszą również o podanie rozmiaru buta i wzrostu, w celu sprawdzenia dostępności sprzętu.
 
Jak dodaje Ciuk, najprawdopodobniej na stadionie miejskim zostanie przygotowana trasa do biegania dla osób, które chcą nauczyć się podstaw biegu na nartach.
 
Jan Bacza
źródło: OX.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: