Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kajto, Mroczek, Dudek...

Choć 21. Finał Wielkiej Orkiestry już za nami to w Tychach na rzecz fundacji dopiero zagrają. Aktorzy, gwiazdy sportu i rozrywki spotkają się w sobotę 19 stycznia na Stadionie Zimowym w Tychach.

Hokej z Gwiazdami to już cykliczna impreza, która odbywa się w Tychach.  Tradycyjnie jak co roku weźmie w niej też udział Rajdowy Mistrz Polski z Ustronia Kajetan Kajetanowicz.


Mecz hokejowy zostanie rozegrany w najbliższą sobotę, 19 stycznia o godz. 17.00 na Stadionie Zimowym w Tychach. W meczy wezmą udział sportowcy i artyści.
Na lodzie pojawią się m.in: Mariusz Czerkawski, Jerzy Dudek, Krystian Wieczorek, Tomasz Ciachorowski, Michał Lewandowski, Piotr Kupicha, Bogdan Kalus, Marcin Dorociński, rajdowcy Kajetan Kajetanowicz i Wojciech Chuchała oraz dobrze znani Mariusz Kałamaga i Rafał Mroczek. Imprezę poprowadzą Joanna Bartel i Michał Grodzki.


Impreza rozpocznie się o godzinie 17.00. Okazją do rozegrania tego pojedynku jest oczywiście 21. edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przypomnijmy, że w tym roku orkiestra gra pod hasłem: Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Bilety - cegiełki na rzecz WOŚP w cenie 5 złotych będzie można zakupić w kasach lodowiska w dniu meczu od godziny 15.30.


KOD


 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: