Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Prezydent ugości w zamku

Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy ciągle gra. Choć tegoroczny finał odbył się cztery dni temu, to w dalszym ciągu trwają akcje i licytacje, które wesprą orkiestrowe konto.
Na Śląsku Cieszyńskim orkiestra tradycyjnie grała głośno, a mieszkańcy hojnie wrzucali pieniądze do puszek. Ostatnie dane mówią o niespełna 190 tysiącach zł. Tyle pieniędzy z naszego regionu trafi na orkiestrowe konto. Jednak zbiórka ciągle trwa – w internecie. Tutaj w dalszym ciągu licytować można przedmioty wystawione na aukcjach. Z naszego regionu olbrzymim zainteresowaniem cieszy się aukcja związana z zameczkiem prezydenckim.
 
Przypomnijmy prezydent Bronisław Komorowski wraz z małżonką Anną, przekazali na rzecz Orkiestry weekendowy pobyt dla dwóch osób w Rezydencji Prezydenta RP w Zamku w Wiśle. Zwycięzca licytacji będzie mógł spędzić weekend w Zamku w Wiśle. Będzie mógł również zwiedzić wszystkie apartamenty i ciekawe zakątki rezydencji, wystarczy wylicytować najwyżej aukcję- zachęca prezydent Komorowski. Zachęcam, póki jest dobra pogoda na narty – dodaje prezydent Komorowski.
 
 
 
 
Szczegóły prezydenckiej licytacji pot TYM linkiem. Do tej pory jej wartość to 13 433 zł.
 
Trwają także inne aukcje związane z naszym regionem. Piotr Kuryło, maratończyk, długodystansowiec, który na swoim koncie ma obiegnięcie kuli ziemskiej, przekazał na licytację swój kajak. Przypomnijmy pan Piotr jesienią przemierzył Wisłę pod prąd. Wypłynął z Gdańska 7 października, do źródeł rzeki dopłynął 17 listopada. Opisywaliśmy wyczyn pana Piotra w artykule Ludzie nad Wisłą są lepsi.
 
Teraz każdy może wziąć udział w licytacji kajaku, na którym dokonał tego wyczynu. Aukcję znajdziecie pod TYM linkiem. W tej chwili jego wartość to 999 zł.
 
Licytować można również przedmioty, które wystawił skoczowski sztab WOŚP - licytacje znajdują się TUTAJ.
 
Jan Bacza
źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: