Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyn: pożar na Hallera

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałek (15.04.2019) po godzinie 12 w Cieszynie. Na ulicy Hallera paliła się konstrukcja dachu w budynku kwiaciarni. Na szczęście ogień został szybko opanowany a w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Alarm wpłynął o godzinie 12:34. Na miejscu szybko pojawiły się zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz jednostki OSP – w czasie rozpoznania stwierdzono, że doszło do zapalenia się konstrukcji dachu od piecyka wolnostojącego. Działania polegały na ugaszeniu pożaru przez podanie jednego prądu wody. Następnie rozebrano nadpaloną konstrukcję – wyjaśnił st. Kpt. Michał Pokrzywa, Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP.
Rozebrano konstrukcję dachu, a także sufit budynku. Zdjęto część połaci dachowej, co doprowadziło do całkowitego wyeliminowania zagrożenia. Aktualnie brak informacji, dotyczących szacunkowych strat, jednak część dachu została doszczętnie zniszczona.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

10
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-04-15 22:51:28
bronek91: Tymczasem płonie katedra Notre-Dame, być może ku uciesze krzysztof.mm i jego klakierów.
2019-04-16 12:16:50
: bronek91 - stosując analogię do wypowiedzi wysokich oficjeli - może to kara za apostazję? To oczywiście ironia - poszkodowanym należą się wyrazy współczucia.
2019-04-16 14:12:38
jasper: bronek, chyba ku twojej uciesze, skoro tak piszesz. Ile w tobie pychy i zaklamania. Milosci do blizniego tyle, co u bylego ksiedza Miedlara - widac, ci sami przewodnicy duchowi. A propo, Ty przed czy po spowiedzi wielkanocnej ? W Paryzu plonela XIII wieczna Katedra. W Polsce wystarczy jeden ksiadz proboszcz w kosciele w Gdyni a po 50 latach z bazyliki gruz zostaje. Rozebrali witraze i skuli mlotkiem, choc nie bylo pozwolenia. Proboszczowi kolegiaty grozi kara. Widzisz, jakos mnie to nie cieszy w odroznieniu do ksiedza tego kosciola.
2019-04-16 14:18:06
jasper: http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,24660821,proboszcz-usunal-witraze-w-gdynskiej-kolegiacie-nie-bylo-pozwolenia.html
2019-04-16 14:58:48
jasper: Pan prezydent napisal - „U nas ludzie już się zgłaszają gotowi złożyć datki na odbudowę Katedry Notre Dame. Dziękuję za to, bo jestem przekonany, że odbudowa Katedry może stać się symbolem odbudowy Europy. Obbudowy Europy na jej prawdziwym, historycznym, judeo-chrześcijańskim fudamencie.” „Judeo-chrześcijaństwo” ??? Cywilizacja europejska to fundamenty rzymskie, greckie i chrzescijanskie. Jezeli pan prezydent Polski ma takie samo slabe pojecie o egzotycznych korzeniach Europy jak bronek & co. o wierze, no to klekajcie narody.
2019-04-16 16:36:54
krzysztof.mm: wojtoj - jak już kara, to idąc tropem rydzykowych mądrości można by długą litanię powodów stworzyć: za pedofilię księży i chroniących zbrodniarzy w sutannach biskupów, za wielowiekową pychę i chciwość, za obłudę i zakłamanie, za żywcem na stosach palone ofiary Świętej Inkwizycji - a to tylko pierwsze z brzegu możliwe intencje PB...
2019-04-16 17:23:19
krzysztof.mm: po tragicznych wydarzeniach na Love Parade w Duisburgu w lipcu 2010 r., kiedy to 19 osób straciło życie w spanikowanym tłumie, Rydzyk mówił: "odeszli od Boga, i to są rezultaty" - dziś Dziwisz głosi "Notre Dame to symbol płonącej Europy" ♝♝♝ a ja powiem tak, jeden i drugi bałwan są symbolem dramatycznej pustki ewangelicznej wśród kleru w kościele katolickim, absolutnego zdziczenia i zdemoralizowania jego funkcjonariuszy
2019-04-16 23:40:29
bronek91: jasper, Brzydzę się piromańskimi upodobaniami i nawykami, w przeciwieństwie do niektórych ludzi związanych z ANTIFĄ. Nie masz dowodów i wiedzy, aby wypowiadać się w zakresie mojego rzekomego zakłamania i rzekomej pychy. Jeżeli jesteś Ty jasper innego zdania- uzasadnij. Dlaczego Ty jasper tego nie czynisz?
2019-04-16 23:59:35
bronek91: jasper, Jak zwykle przyzwoitość wymaga z mojej strony sprostowania treści Twoich jasper komentarzy, ponieważ jak zwykle, Twoje jasper wypowiedzi zawierają dużą ilość informacji kłamliwych i fałszywych. Religia i wyznanie jest sprawą prywatną, najwidoczniej Ty jasper o tym nie masz pojęcia. Duchownym, jeżeli mówimy o KK, zostaje się raz i to na zawsze. Nawet jeżeli ktoś podjąłby decyzję o apostazji, udzielony sakrament nie traci swojej ważności. Jeżeli mowa o konkretnym obiekcie sakralnym, katedra Notre-Dame w Paryżu — była budowana przeszło 180 lat i fałszem jest twierdzenie, iż pochodzi z XIII wieku. Budowę zakończono w wieku XIV. O korzeniach EUROPY jasper, już się niejednokrotne wypowiadałem. Nawet na tym portalu- możesz sprawdzić. Co ciekawe, moje wypowiedzi w konkretnym temacie źródeł EUROPY są inne niż Ty jasper sugerujesz. Jak widać, Ty jasper w wielu kwestiach pojęcia nie masz i jeszcze Ty jasper chciałbyś uchodzić za wiarygodnego.
2019-04-17 00:03:04
bronek91: krzysztof.mm jak już poruszyłeś sprawę palenia na stosach, może przybliżysz, kto takową praktykę zakazał, a przynajmniej znacząco ograniczył np. w Indiach? Pod wpływem czego?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: