Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Chciał się targnąć na życie

We wtorek 13.10.2015 r. rano dyżurny Straży Miejskiej w Cieszynie otrzymał z Policji komunikat o wszczęciu poszukiwań młodego mężczyzny, który wyszedł z domu z zamiarem popełnienia samobójstwa.

W akcję poszukiwawczą zaangażowano  wszystkie patrole Straży Miejskiej, które pełniły służbę. - Po kilkunastu minutach strażnicy miejscy patrolujący rejon oddalony od centrum miasta zauważyli na ulicy osobę odpowiadającą rysopisowi poszukiwanego. Mężczyznę zatrzymano i przekazano Policji w celu przeprowadzenia dalszych czynności.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-10-15 22:32:11
kokoteczek: No kowboje z nich nie ma co...zqtrzymali chlopa na chodniku.hehe mega artykul naserio mega ale chyba powodem jest proba przezkonania spoleczenstwa ze straz miejska jest i dziala.
2015-10-16 10:20:07
szarania: Żenujący komentarz<br />
2015-10-16 12:34:46
kokoteczek: No ale grunt ze panowie strazacy nie sa zenujacy.
2015-10-16 13:34:42
szarania: Może niektórzy są, a ich działania nie zawsze są logiczne i nie zawsze służą dobru ogółu społeczeństwa, ale powyżej opisana sytuacja jest ok. Myślę, że jeżeli byś miał/a dziecko lub bliską Ci osobę i strażnicy by go uchronili od podjęcia tak tragicznej dla wszystkich decyzji, to jeżeli byś miał/a trochę przyzwoitości, osobiście byś im podziękował/a. Nie ma więc powodu, aby publicznie negować takie działania straży, a jeżeli strażnicy są tacy żenujący to po co zniżasz się do ich poziomu wypisując komentarze, które właśnie w tym momencie nie są na miejscu. Czasami warto nie być egoistą i na sprawę spojrzeć obiektywnie, a jeżeli masz nadmiar negatywnych emocji to polecam trening siłowy lub jogę :)
2015-10-17 00:39:19
kokoteczek: Alez oczywiscie chwala im za to co zrobili...tylko pisze tutaj a ogolnym spojrzrniu na nich...ktore jest fatalne chociaz fakt ze ostatnimi czasy mniej fotoradaruja a woecej robia co powinni.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: