Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Brenna: Pilch będzie rządził

2232 - tyle głosów otrzymał na swoją kandydaturę Jerzy Pilch, w wyborach na szefa samorządu w Brennej. Ta liczba głosów zapewniła mu wygraną już w pierwszej turze.

W Brennej o stanowisko wójta rywalizowało ze sobą pięciu panów. Jednak to Jerzy Pilch, obecny wicestarosta Powiatu Cieszyńśkiego otrzymał największe poparcie mieszkańców gminy. W sumie na kandydatów oddano 4224 głosy. W tym 2232 na Pilcha. Pozostali kandydaci otrzymali: Michał Rudzicki otrzymał 521 głosów, Jan Mendrek 871, Stanisław Heller 146, Andrzej Greń – 454.

Bardzo miłe zaskoczenie, że udało się w pierwszej turze rozstrzygnąć wynik, jeśli chodzi o wybór wójta. Wielkim naszym sukcesem jest również to, że udało się naszemu komitetowi Wspólny Cel Brenna – Górki wprowadzić dziesięciu radnych. Mamy większość w radzie, ale oczywiście pozostałą piątkę radnych będziemy chcieli zaprosić do wspólnej pracy, nie zostawiając ich w opozycji. Oczywiście każdy z nich dokona własnego wyboru, ale że z naszej strony będzie wyciągnięta dłoń do konstruktywnej współpracy. Dziękuję wszystkim, którzy poszli do wyborów i oddali na mnie głos i na radnych z mojego komitetu.
- komentuje Jerzy Pilch.

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: