Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Brenna - miejscowe zagrożenie w budynku

W miniony wtorek (20.12.2011) w godzinach popołudniowych dyżurny straży pożarnej w Ustroniu odebrał zgłoszenie, które dotyczyło miejscowego zagrożenie w budynku jednorodzinnym.

Do zdarzenia doszło w Brennej na ulicy Leśnej. Dyżurny odebrał zgłoszenie informujące o miejscowym zagrożeniu w budynku jednorodzinnym. Działania polegały na dokonaniu pomiarów detektorem na obecność czadu w mieszkaniu...

- Po dojechaniu na miejsce ustalono, że w pomieszczeniu znajduje się stary piec kaflowy w którym "napalono". Komin obłożony był częściowo płytami kartonowo - gipsowymi – relacjonuje Michał Swoboda rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Cieszynie – Przystąpiono do działań. Wygaszono ogień w piecu i przewietrzono pomieszczenia na parterze budynku. Po pomiarze na obecność tlenku węgla odczyt wskazał 0 ppm (sposób wyrażania stężenia). Następnie zdjęto boazerię z sufitu pomieszczenia w celu sprawdzenia instalacji elektrycznej. Właścicielowi przekazano obiekt na piśmie zalecając sprawdzenie instalacji kominowej. 

Na miejscu nie było osób poszkodowanych. 

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: