Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Będzie plac zabaw i zjeżdżalnia

W Puńcowie powstanie plac zabaw z prawdziwego zdarzenia. Specjalne urządzenia ucieszą także mamy najmłodszych uczestników zabawy. Będzie tu przewijak i stanowisko do karmienia niemowląt.

Z tej informacji ucieszą się z pewnością mamy, które mają małe dzieci, lub spodziewają się potomka. Choć czas spędzony na placu zabaw to atrakcja dla dzieci, często mamy muszą się zmagać z brakiem udogodnień dla młodszego rodzeństwa. Specjalne urządzenia udogodnią czas spędzony na placu zabaw również mamom najmłodszych dzieci. To wszystko w Puńcowie. - Stworzony od podstaw teren rekreacyjny wyposażony zostanie w zestawy zabawowe dla dzieci, piaskownicę, nowoczesny przewijak, miejsce przeznaczone dla mam karmiących, ławki, kosze na śmieci oraz tablice informacyjne wyposażone w lampę i panel fotowoltaiczny – informuje wójt gminy Goleszów, Sylwia Cieślar.

Cały plac zabaw zyska bezpieczną nawierzchnię, mamy będą mogły więc bez obaw pozwolić na zabawę swoich dzieci. - Już teraz mogę zapewnić, że będzie to miejsce niestandardowe, przyjazne nie tylko dla maluchów i dzieci starszych, ale także dla ich rodziców. Plac zabaw służyć będzie również jako miejsce odpoczynku dla osób starszych oraz odwiedzających Puńców, turystów odbywających spacery i wycieczki rowerowe po naszej gminie – dodaje wójt gminy Goleszów.

 

To jednak nie jedyna dobra wiadomość dla najmłodszych mieszkańców tego sołectwa.  Ponad 22,5 tys zł gmina przeznaczy na zakup nowoczesnej zjeżdżalni, która zamontowana zostanie na placu zabaw obok puńcowskiego przedszkola.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: