Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Beata Ch. się nie przyznaje. Zakończyło się przesłuchanie w bielskiej prokuraturze

'Jak na razie nie ujawnimy mediom treści zdarzeń ujawnionych przez podejrzaną.' - mówi dziennikarzom zgromadzonym przez bielską prokuraturą okręgową jej rzeczniczka prokurator Małgorzata Borkowska.
Od południa w bielskiej prokuraturze trwało przesłuchanie kobiety, której bielska prokuratura zarzuca zabójstwo dziecka. Zdaniem rzeczniczki, oskarżana Beata Ch. nie przyznaje się do tego czynu.  W tej chwili trwa przesłuchanie ojca dziecka.
 
Małgorzata Borkowska, rzeczniczka bielskiej prokuratury, jednak unikała odpowiedzi na pytanie dziennikarzy czy do zdarzenia doszło w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Proszę pozwolić, że treść wyjaśnień, na razie na tym etapie śledztwa zachowamy w tajemnicy - mówiła dziennikarzom. I jak dodała - Zarzut na razie jest podtrzymany i będzie weryfikowany w oparciu o wyjaśnienia. Będą przesłuchani biegli, będą wykonywane różne czynności procesowe mające na celu wyjaśnienie sprawy. - mówił prokurator Borkowska.
 
Prokuratura jutro ma otrzymać wyniki badań próbek DNA, które jednoznacznie wskażą, czy zatrzymane osoby są rodzicami znalezionego w Cieszynie chłopca. Aczkolwiek, jak potwierdza rzecznik prokuratury, zarówno Beata CH. oraz  Jarosław R. - nie kwestionują, że są rodzicami chłopca.
 
 
 
 
Jeszcze dzisiaj prokurator ma wystosować wniosek do sądu o tymczasowe aresztowanie kobiety i mężczyzny.
 
Jan Bacza
źródło: OX.PL
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: