Park Sportowy Pod Wałką otwarty

Dzisiaj (24.06.2012) Park Sportowy Pod Wałką został oficjalnie otwarty. Jest nowocześnie, ale z dawnym urokiem.

Już dzień wcześniej można było popływać rowerem wodnym lub kajakiem. Jedak na oficjalne otwarcie Parku Sportowego Pod Wałką trzeba było poczekać do dzisiaj (24.06.2012). 

Pogoda dopisała, a wraz z nią mieszkańcy, którzy przebyli w samo południe, żeby na własne oczy zobaczyć co się zmieniło. A zmieniło się wiele... - No, jestem pod wielkim wrażeniem – mówi Dominika Nowak, która w niedzielę wraz z rodziną odwiedziła „nowy” Park Sportowy Pod Wałką – Powrócił urok tego miejsca. Wcześniej również tu przychodziliśmy, ale teren był bardzo zaniedbany i na atrakcje dla dzieci też nie można było liczyć. Dzisiaj maluchy mają tu prawdziwy raj.

Dużo zieleni, nowe budynki, ogromny parking...- Nowocześnie, ale z urokiem dawnych lat. Mam nadzieje, że to piękne miejsce będzie przyciągać turystów, bo teraz naprawdę jest się czym pochwalić – dodaje pani Dominika.

Dzisiaj z pewnością największą frajdę z otwarcia sezonu letniego w Parku Sportowym Pod Wałką w Cieszynie mają najmłodsi mieszkańcy. Huśtawki, karuzele, gry, zabawy, rodeo i całe mnóstwo wolnej przestrzeni.

Jakie atrakcje czekają jeszcze dzisiaj na odwiedzających ? Zabawa potrwa do godziny 22.00. Kiermasze, pokazy, gry i dużo, dużo muzyki. Koncerty rozpoczną się o godzinie 19.00. Wydarzenie zainauguruje występ zespołu The Plodders, następnie wystąpi Rahim (hiphop) popularny polski raper, członek legendarnej grupy Paktofonika oraz "Nowa nadzieja rocka!" czyli zespół Mouga.

 


(Barbara Stelmach-Kubaszczyk)
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją