Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Bal karnawałowy Uniwersytetu Trzeciego Wieku

W piątek (22.02.2019) w jednej z cieszyńskich restauracji odbył się bal karnawałowy cieszyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Seniorzy bawili się przy największych hitach minionych dekad, ciesząc ostatnim tygodniem karnawału.

Bal karnawałowy cieszyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku jest już swojego rodzaju tradycją – na bal zapisało się ponad 50 osób, na parkiecie jest bardzo ciasno. Muzyka bardzo nam odpowiada i wszyscy rwą się do tańca – wyjaśniali uczestnicy balu. Na miejscu uczestnicy mieli zapewnione napoje, jedzenie i muzykę.

Cieszyński Uniwersytet Trzeciego Wieku to nie tylko praca nad sobą w ujęciu umysłowym. Oferta różnego rodzaju zajęć i warsztatów jest bardzo bogata, jednak organizatorzy nie zapominają również o dobrej zabawie, która znacznie poprawia samopoczucie i nastraja pozytywnie. Dlatego właśnie każdego roku organizowany jest bal karnawałowy, a oprócz planowych zajęć i wykładów organizowane są również zabawy, kuligi, biesiady i bale.

Jak więc widać, seniorzy potrafią się bawić i to całkiem dobrze. Parkiet faktycznie był pełen praktycznie przez cały czas, a seniorzy śpiewali wraz z ulubionymi wykonawcami, dając się porwać karnawałowemu szaleństwu. Uczestnicy zabawy pojawiali się na zabawie zarówno z osobami towarzyszącymi, jak i solo – niezależnie od tego każdy miał szansę zatańczyć i każdy aktywnie brał udział w zabawie.

Po zakończeniu zabawy wszyscy w dobrych humorach udali się do domów. Jedynym niemiłym akcentem był fakt, że następny bal karnawałowy odbędzie się dopiero za rok…

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: