Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Artystyczne Lato u Kossaków

Dwór Kossaków zaprasza do Górek Wielkich. Wakacyjne miesiące będą czasem kolejnej edycji Artystycznego lata u Kossaków. Inauguracja imprezy już w najbliższą sobotę, 4 czerwca.
Inauguracją Artystycznego Lata u Kossaków będzie Rodzinny Piknik Czytelniczy - 4 czerwca od 11:00 odbywało się będzie spotkanie pn. „ Czytam i czuję”, warsztaty dla całej rodziny, o 13:00 "Maraton" Interesującego Czytania - konkurs z nagrodami. Na gości czeka również Letnia Wymienialnia Książek. Ponadto oraz premiera spektaklu lalkowego „Kłopoty Kacperka góreckiego skrzata”.

Tegoroczne imprezy organizowane są we współpracy z Fundacją ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom. W ramach tej inicjatywy przeprowadzonych zostanie 30 spotkań z pisarzami literatury dziecięcej i animatorami – aktorami i plastykami
 
Czerwiec będzie też obfitował w inne artystyczne imprezy. Nie zabraknie Warsztatów Działań Kreatywnych z udziałem studentów wyższych uczelni artystycznych oraz odbywającego się tradycyjnie w sierpniu Międzynarodowego Pleneru Rzeźbiarzy.
 
14 sierpnia odbędzie się natomiast koncert zespołu Vołosi, na który zaproszeni są młodsi i starsi melomani.
 
 
 
eMBe
źródło: mat.pras./ox.pl
dodał: MB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: