Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Areszt dla złodzieja

Policjanci z Cieszyna zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież perfum przy użyciu siły. Do zdarzenia doszło w jednej z drogerii w Ustroniu.

W piątkowe (26.07)  popołudnie w jednej z drogerii na terenie Ustronia, pracujące w sklepie kobiety rozpoznały mężczyznę, który już wcześniej dokonywał kradzieży perfum znanych światowych marek. - Zauważyły jak 19-latek zabrał kilka sztuk perfum i zamierza wyjść ze sklepu omijając linię kas. Jedna z nich postanowiła uniemożliwić mu wyjście ze sklepu i stanęła na jego drodze, zasłaniając drzwi i uniemożliwiając opuszczenie pomieszczenia. Mężczyzna próbował obok niej przejść ale widząc jej zdecydowaną postawę zaczął się agresywnie zachowywać. Doszło do przepychanki. Przestępca siłą odepchnął interweniującą kobietę i uciekł ze sklepu – relacjonuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Natychmiast o zdarzeniu powiadomiono policję w Ustroniu. Na miejscu mundurowi zabezpieczyli wszystkie ślady, w tym monitoring sklepowy, na którym rozpoznali podejrzewanego o przestępstwo mężczyznę.

- Już na następny dzień, na podstawie wcześniejszych czynności i ustaleń operacyjnych, oraz dzięki informacjom otrzymanym od mieszkańców, ustrońscy policjanci ustalili gdzie przebywa 19-latek i go zatrzymali. Mężczyzna już wcześniej dokonywał podobnych kradzieży, nie posiada też stałego miejsca zamieszkania – dodaje Pawlik.
Za rozbój grozi sprawcy do 12 lat więzienia.

(red.)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-07-01 16:06:47
krzysztof.mm: a tymczasem mega-złodzieje śmieją się w nos policji i nam wszystkim...: ✍Do końca czerwca firma E&K z Lublina miała dostarczyć Ministerstwu Zdrowia 1241 respiratorów. Przekazała 60, w tym tylko 10 takich, jakie pierwotnie u niej zamówiono. Ministerstwo zapewnia, że wkrótce dojedzie jeszcze 140 urządzeń, chociaż ich producent nic o tym nie wie. Nie wiadomo też, kiedy właściciel E&K zwróci do budżetu 82,6 miliona złotych ✍
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: