Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Strumień: przemierz miasto z historią w tle

Quest historyczny „Po Strumieniu żabim skokiem”! to edukacyjna gra terenowa, w tworzeniu której włączyli się sami mieszkańcy. Odgadywane po drodze zagadki zawarte w 49 zwrotkowym wierszu prowadzą uczestnika gry prosto do ukrytego skarbu.

Quest to idealna forma spędzenia wolnego czasu, a także okazja by zachęcić nie tylko turystów ale i mieszkańców do wędrówki po naszym mieście i poznania jego dziedzictwa historycznego. Na tych, którzy spróbują swoich sił i rozwiążą zagadki czeka na końcu drogi skarb. U progu wakacji zachęcam całe rodziny do podjęcia tego emocjonującego i pouczającego wyzwania  - zachęca do udziału Ewa Kuboszek – Owsiany kierownik Referatu Rozwoju i Promocji UM w Strumieniu. Uczestnik porusza się po trasie czytając wierszowane instrukcje z posiadanej ulotki, a na wszystkich, którzy prawidłowo rozwiążą zagadki, czeka skarb.

Odwiedzając stronę www.strumien.pl można wydrukować ulotkę z przebiegiem trasy lub odebrać ją w strumieńskich instytucjach - Punkcie Informacji Turystycznej w Strumieniu, Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury, Urzędzie Miejskim w Strumieniu w Referacie Rozwoju i Promocji oraz w punktach noclegowo – gastronomicznych na terenie Strumienia.

red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: