Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Anna Wyszkoni w Cieszynie - konkurs na bilety!

Już jutro (w czwartek, 26.05) w cieszyńskim teatrze wystąpi Anna Wyszkoni  w Koncercie z okazji Dnia Matki. Wraz  z organizatorem przygotowaliśmy dla naszych czytelników podwójną wejściówkę na to wydarzenie!

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma na swoim koncie wiele przebojów, nagród i wyróżnień, m.in. złote, platynowe i podwójnie platynowe płyty. W 2016 roku obchodziła jubileusz 20-lecia pracy artystycznej.

W marcu ukazał się nowy album wokalistki pt. „Jestem tu nowa”, z którego znane są już takie utwory, jak: „Oszukać los”, „Nie chcę cię obchodzić” i „Mimochodem”.

Solowy dorobek płytowy Anny Wyszkoni to również pochodzący z 2009 roku, album ”Pan i Pani” oraz “Życie jest w porządku” z 2012 roku. Obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. Pochodzą z nich m.in. przeboje: „Czy ten Pan i Pani”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Zapytaj mnie o to, kochany”, „Biegnij przed siebie”, „W całość ułożysz mnie” czy nagrodzony Superjedynką za przebój roku „Wiem, że jesteś tam”.

Koncerty Anny Wyszkoni są bardzo widowiskowe, przebojowe, a zarazem bardzo eleganckie. Artystce towarzyszy zespół znanych i doświadczonych muzyków.

Anna Wyszkoni
26.05.22, godz. 18:00
Koncert z okazji Dnia Matki
Teatr im. A. Mickiewicza w Cieszynie
Bilety: eBilet.plkupbilecik.plbiletyna.pl
Kasa biletowa teatru

Bilety: 50 zł, 85 zł, 110 zł

Konkurs: Podwój wejściówka trafi do osoby, która mailowo przekona redakcję, że to właśnie ona powinna je otrzymać. Bardzo ważne jest to, aby w tytule maila podać „Konkurs Wyszkoni” oraz imię i nazwisko wraz z numerem telefonu kontaktowego.

redakcja

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: