Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

50 komendantów w Cieszynie

Ponad 50 komendantów Straży Miejskich i Gminnych z różnych części kraju zawitało do Cieszyna. Okazją do zwiedzenia miasta był zjazd odbywający się w Szczyrku.

Zjazd szkoleniowy w którym udział wzięło ponad 50 komendantów z różnych stron Polski był okazją do odwiedzenia Cieszyna. 

Komendanci Straży Miejskich i Gminnych na zaproszenie Komendanta SM w Cieszynie oraz Burmistrza Miasta zawitali do Cieszyna.- W piątek 21 października goście zostali przyjęci w Sali Sesyjnej Ratusza przez I Zastępcę Burmistrza Miasta – Jana Matuszka, a następnie obejrzeli nową komendę Straży Miejskiej. Zwiedzili również Śródmieście Cieszyna łącznie ze Wzgórzem Zamkowym oraz Brackim Browarem Zamkowym, a także odwiedzili Miejską Policję w Czeskim Cieszynie -  informuje portal ox.pl Janusz Sikora zastępca Komendanta SM w Cieszynie.

Październikowa wizyta komendantów w Cieszynie była pierwszą wizytą odbywająca się w ramach szkolenia. - Goście byli pod urokiem naszego miasta i jego zabytków – dodaje zastępca Komendanta.

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: